Anglijoje – M. Kiero įvartis ir du perdavimai

Anglijos ledo ritulio „Premier“ lygos rungtynėse Mindaugo Kiero „Basingstoke Bison“ komanda svečiuose po permainingos kovos rezultatu 7:3 (0:2, 2:1, 5:0) nugalėjo „Romford Raiders“ ekipą.

Įpusėjus rungtynėms „Bison“ komanda atsiliko rezultatu 0:3, tačiau jau 45 rungtynių minutę po M. Kiero įvarčio rezultatas buvo lygus 3:3. Įsibėgėjusios „Bison“ komandos niekas negalėjo sustabdyti ir mačo pabaigoje svečiai pelnė dar 4 įvarčius.

M. Kieras prie pergalės prisidėjo įvarčiu, 2 perdavimais ir 2 baudos minutėmis. Per 27-erias rungtynes Mindaugo sąskaitoje – 6 įvarčiai, 31 rezultatyvus perdavimas ir 56 baudos minutės.

„Bison“ komanda po 28 sužaistų rungtynių turi 31 tašką ir užima 5 vietą tarp 10 komandų.

Kito lietuvio A. Kaminsko „Bracknell Bees“ komanda užimą aštuntą vietą: 18 taškų po 29 mačų.

Lygoje pirmauja „Milton Keynes Lightning“ klubas su 43 taškais po 28 rungtynių.