Dar viena Kauno „Žalgirio“ tiesioginių varžovų dėl vietos aštuntuke pergalė. ją iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ klubas, kuris 92:99 per pratęsimą nugalėjo Kazanės UNICS.

Nors rungtynių pradžioje sėkmingiau sekėsi Rusijos klubui, vėliau Turkijos ekipa persvėrė rezultatą ir po dviejų kėlinių jau pirmavo 43:49.

Rezultatą UNICS išlygino tik pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje, todėl komandoms teko žaisti papildomas penkias minutes, pratęsimą išplėšė Keithas Langfordas, kuris paskutinėmis sekundėmis pataikė dvitaškį.

Tačiau per pratęsimą rusams sėkmė nesišypsojo, jie pridėtą laiką pralaimėjo 10:17 ir patyrė nesėkmę.

„Anadolu Efes“ įsirašė 13-ąją pergalę, „Žalgiris“ turi 10-imt.

UNICS: K. Langford 23, Q. Colom ir L. Williams (10 atk. kam.) po 16, A. Parakhouski 10.

„Anadolu Efes“: D. Brown 24, J. Granger 17 (6 rez. perd.), B. Dunston (7 atk. kam.) 16, C. Osman 9.