0

Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai išsigelbėjo. Turkijos klubas Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse savo aikštėje paskutinėmis sekundėmis 74:73 (12:20, 26:24, 18:14, 18:15) parklupdė Pirėjo „Olympiacos“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2:2.

Galingai startavę svečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (16:6), tačiau vėliau pristabdę varžovų puolimą turkai spurtavo 7:0 ir apkarpė deficitą iki minimumo (33:34). Nors „Olympiacos“ ekipai buvo pavykę pabėgti į priekį (46:40), intriga aikštėje išliko iki rungtynių pabaigos.

Likus žaisti pusantros minutės Pirėjo klubo legionierius Acie Law sumetė abu baudos metimus (73:66) ir tai buvo paskutiniai Eurolygos čempionų taškai. Stambulo komanda per likusį laiką laimėjo atkarpą 8:0, o lemiamą žodį tarė „Anadolu Efes“ gynėjas Jamonas Lucasas, likus 2 sekundėms pataisęs netaiklų komandos varžovo krepšį – 74:73.

„Olympiacos“ gynėjas iš Lietuvos Martynas Gecevičius mačui registruotas nebuvo.

„Anadolu Efes“: J.Farmaras (9/10 baudos metimai) 15, S.Erdenas (4/7 dvitaškiai, 12 atk. kam.) ir D.Savanovičius (6 atk. kam.) po 12, J.Lucasas (4/6 dvitaškiai) 10, S.Baračas (6 atk. kam.) 8, J.Shippas 7, K.Tunčeri 6, K.Gonlumas 4.

„Olympiacos“: A.Law15, K.Papanikolaou (4/6 tritaškiai, 7 atk. kam.) 14, K.Hinesas (5 atk. kam.) 11, K.Sloukas 10, G.Printezis 9, V.Spanoulis 5, J.Powellas 4, S.Perperoglou 3, G.Shermadinis 2.