Sekmadienį Frauenfelde vyko Šveicarijos estafetinių bėgimų čempionatas. Jame su „LC Zurich“ komanda du medalius (4×100 m – sidabras, 45.00; 4×400 m mišri – bronza, 3:31.29) iškovojo Agnė Šerkšnienė.

Netrukus Agnė pranešė, kad šiomis varžybomis ji baigia profesionalios sportininkės karjerą. 34-erių sportininkė padėkojo visiems už tai, kad paskutinės jos, kaip profesionalios lengvaatletės, karjeros varžybos buvo tokios įsimintinos ir ypatingos.

Per karjerą A. Šerkšnienė daugiau nei 10 kartų tapo Lietuvos čempione, ne sykį gerino šalies rekordus. Vienas iš jos pasiektų rekordų galioja iki šiol (200 m bėgimas, 22.99 sek.).

A. Šerkšnienė Lietuvai atstovavo beveik visose svarbiausiose varžybose. 2018 m. ji bėgo 400 m Europos čempionato finale, kuriame užėmė 6-ą vietą, o 2019 m. buvo labai arti Europos uždarų patalpų čempionato medalio. Tąkart A. Šerkšnienė 400 m bėgime finišavo 4-a ir nuo prizininkių atsiliko vos 0.06 sek. Pernai sportininkė Lietuvai atstovavo Tokijo olimpinėse žaidynėse.