Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3 – 1 nugalėjo „Cagliari“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Matteo Darmianas 25-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Lautaro Martinezas antrojo kėlinio pradžioje nuostabiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Charalampos Lykogiannis 53-ąją minutę išsilaisvinęs iš gynybos pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir sušvelnino rezultatą 1:2.

L.Martinezas 84-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir įtvirtino svečių ekipos pergalę rezultatu 3:1.