Penktadienį „General Financing A lygoje“ sužaistos vienintelės 12-ojo turo rungtynės, kuriose Valdo Ivanausko vedami REO futbolininkai rezultatu 1:0 įveikė Gargždų „Bangą“.

Atkaklioje dvikovoje progų turėjo abi komandos, o savo pranašumo nesugebėjo įrodyti nei „Žalgirio“ stadiono šeimininkai, nei svečiai iš Gargždų. Visgi, išnaudoję vienintelę rimtesnę svečių klaidą, 67-ąją minutę į priekį išsiveržė REO futbolininkai. Vilniečių komandos žaidėjo smūgiuotą kamuolį „Bangos“ vartininkas atrėmė, tačiau prie jo pirmas suskubo Mindaugas Grigalevičius ir nieko nelaukdamas „apvalainį“ pasiuntė tiesiai į vartus. „Banga“ besibaigiant mačui dar bandė „šturmuoti“ varžovų vartus, tačiau nesėkmingai. Abejoms komandoms „Žalgirio“ stadione žaisti kokybiškiau trukdė ir antrajame kėlinyje prapliupęs lietus, kuris kartais net peraugdavo į krušą.

Po pergalės Vilniaus REO klubas aplenkė rytoj savąsias rungtynes žaisiantį Tauragės „Taurą“ ir su 9 taškais pakilo į 8-ąją turnyrinės lentelės vietą. „Banga“ su 11 taškų išlieka septinta.

Vilniaus REO 1 - 0 Gargždų „Banga“

67' [1-0] M.Grigalevičius