Antradienį septyneriomis rungtynėmis prasidėjo antrasis pagal pajėgumą Senajame žemyne 2013–2014 metų sezono Europos taurės vyrų krepšinio turnyras.

Pergale šešių komandų B grupės turnyrą pradėjo dviejų lietuvių Bilbao „Basket“ (Ispanija) klubas, namuose 82:77 (15:18, 22:18, 24:17, 21:24) įveikęs Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) ekipą.

24 minutes (23:54) žaidęs Antanas Kavaliauskas nugalėtojams pelnė 6 (dvitaškiai 3 iš 5) taškus, atkovojo 3 kamuolius bei po du sykius suklydo ir prasižengė, o 11 su puse minutės (11:37) aikštelėje praleidęs Mindaugas Lukauskis taškų nepelnė (dvitaškiai 0/1), tačiau sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo bei prasižengė 3 kartus.

Pergale šešių ekipų G grupės turnyrą pradėjo Ramūno Butauto treniruojama Latvijos čempionė Rygos VEF komanda su Tomu Delininkaičiu, savo aikštėje 80:71 (14:11, 19:22, 23:23, 24:15) nugalėjusi Skopjės „MZT Aerodrom“ (Makedonija) penketuką.

21 su puse minutės (21:22) žaidusio T. Delininkaičio indėlis į pergalę – 7 (tritaškiai 1/2, dvitaškiai 0/3, baudos 4/7) taškai, po 1 sugriebtą bei perimtą kamuolį, 4 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir 2 pražangos.

Kitose G grupės rungtynėse Bandirmos „Banvit“ (Turkija) krepšininkai namuose 86:60 (25:22, 22:10, 26:14, 13:14) sutriuškino Talino „Kalev-Cramo“ (Estija) ekipą.

Nepasisekė Donato Zavacko ir Beno Veikalo Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) komandai, kuri pirmąsias D grupės turnyro rungtynes namuose 65:86 (15:25, 13:25, 14:23, 23:13) pralaimėjo Berlyno "Alba" (Vokietija) klubui.

B. Veikalas per 26 minutes (26:04) šeimininkams pelnė 14 (dvitaškiai 4/9, tritaškiai 1/4, baudos 3/3) taškų, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei po du sykius suklydo ir prasižengė, o 21 minutę (21:00) žaidęs D. Zavackas į svečių krepšį įmetė 6 (tritaškiai 2/5, dvitaškiai 0/2) taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Kitame D grupės mače antradienį Saragosos CAI (Ispanija) krepšininkai savo aikštėje 73:56 (23:13, 22:7, 16:21, 12:15) nugalėjo Monso Eno „Belfius“ (Belgija) penketuką.