Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
LENINO-(kaitrinė) LEMPUTE BUVO GERIAUSIA,TEN NERA GYVSIDABRIO IR NEVEIKSMINGA ŽMOGUI,IR BE KALBŲ
Mažai dar lygų,tai liuminiscentinės lemputės prides daugibe lygų//
Nu tu tai tikras alfonsas.Prie 6Okw lempos ne tik kad pats iškeptum,bet ir tavo kamara sudegtų .O gaila...kad tokio galingumo lempų dar negamina-mielai pažiūrėčiau.
matau,kad cia diskusija beprasme - t.y. vieni apie batus - kiti apie ratus :)) Ka galima diskutuoti su zmonemis kurie, kaip suprantu tik dabar atrade, vadinamasias, taupiasias el. lemputes, kurios jau gaminamos gal 10 metu.... , o lietuvoje parduodamos taip pat 7 - 8 metai:))) ir technologinis lygis ju keitesi jau 5 ar 6 kartus..... Ka su tokiais tipazais galima diskutuoti apie LED, OLED ar pan. ????? !!!! Cia tas pats kaip bezdionei bandyti paaiskinti mobilaus rysio veikimo principa:)))) nors ka cia apie bezdiones - normaliam serialu ir next'u ziuretojui irgi atrodo, kad jo mobilke su kosmosu bendrauja :))))))
paprastosios labiau sildo nei sviecia - o ka, LT tai gerai, ypac kai sildymas brangsta, ziema 2 zuikiai vienu suviu :-) . Ir kaip babyte visciukus sildys, kai vien saltieji, salta sviesa skleidziantys osramai ir blizgantieji philipsu halogencikai beliks, a? vaziuosim pas belarusus siltos, sildancios ir tokios visai ES kenksmingos sviesos parsivezt...
Paprastas lemputes keiciau kas metai, pries 2 metus nupirkau dvi krutesnes lemputes ir ne tik, kad nematau skirtumo, bet ir nereikia metai is metu keitinet.

O kam cia skiriasi ryskumas? Jei perkamos vietoj 13kw, koki 2kw tai visiskai suprantama. Cia 13kw, ma rods, atitinka 60 ar 80kw paprastą lemputę. Prie 60kw paprastos lemputes sedi kaip prie zvakes... O krutesnem lemputem neturiu priekaistu.
As esu siaubingai pasipiktinusi!!! Man paprastos elektros lemputes yra tiesiog nesulyginamos su tom depresija varanciomis balksvai melynomis lempomis! As protestuoju pries toki man primetama reikalavima! Tai ka, o veliau pradesime sijonu ilgius direktyvomis nustatineti?
nu va ir protų iš ES PRAŠVIESĖJIMAS,gal tada ir a/m lempikes nors šviesoje išjunkime,ir apie atominę geriau pagalvokime ir savo pamastymus nusiūskime tiems susipratusiems
O mes ir toliau važinėsime dieną su įjungtomis automobilių lempomis, teršime ir šildysime atmosferą. Ir tegul ta ES papučia mums į ...
eurobiurokratai neturi ką veikti...
'taupios' lempos gamyba yra 10 kart brangesnė ir taršesnė. Tarnauja ji neretai trumpiau nei įprasta (patirtis).
Ir kas kad įprastos lempos 90% energinos į šilumą eina??? Tai blogai? Šiaurės šalyse tokios lempos visiškai prasmingos.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų