„Žalgirio“ sirgaliai iššlavė visus bilietus į rungtynes, kuriose dalyvauti negalės

Per karantiną uždraudus sirgaliams lankytis sporto arenose ir varžybose, krepšinio klubai praranda nemažą dalį pajamų. Stengdamiesi išlaikyti komandas, krepšinio klubai nusprendė parduoti bilietus į varžybas, kuriose sirgaliai dalyvauti negali. 

Tokią praktiką taikantis Kauno „Žalgiris“ teigia, kad sirgaliai mielai perka bilietus, nors gyvai dalyvauti ir pajusti varžybų atmosferos negali.

Nupirko apie 700 bilietų

„Žalgirio“ klubas parduoda bilietus į namų rungtynes, kurios vyksta „Žalgirio“ arenoje. Nors sirgaliai jose gyvai dalyvauti negali, tačiau bilietus perka.

„Jau turėjome dvejas tokias rungtynes – tiek su Madrido „Real“, tiek su Maskvos „CSKA“. Į rungtynes, kurios buvo žaidžiamos namuose, buvo galima nusipirkti virtualius bilietus. Fanai aktyviai naudojasi tokia galimybe ir paremia komandą“, – tv3.lt teigė BC „Žalgirio“ atstovas spaudai Almantas Kiveris.

Klubas nusipirkus bilietą savo sirgaliams taip pat siūlo ir virtualias pramogas, kurios turėtų padėti atkurti arenoje vyraujančią atmosferą rungtynių metu. 

„Tai rungtynių pristatymas, protmūšis, viktorinos, prizai, po rungtynių pokalbiai su specialiu pašnekovu. Spaudos konferencijų transliacijos ir galimybė jų metu užduoti klausimus treneriams ir žaidėjams. Tai sirgaliai ne tik paremia, bet ir gauna, kad ir dalinę rungtynių emociją, pramogą“, – teigė A. Kiveris.

Per dvejas pastarąsias varžybas „Žalgirio“ sirgaliai įsigijo vidutiniškai 700 bilietų.

„Pirmas rungtynes pirko labiau, antras mažiau, bet gal čia mažiau laiko buvo tai reklamai. Į kitos savaitės rungtynes jau šią savaitę paleidome bilietus. Tai turbūt tas irgi daro įtakos“, – svarstė „Žalgirio“ atstovas. 

Tokia galimybė tik rungtynių namuose metu

Dėl techninių ribojimų „Žalgirio“ klubas bilietus leidžia pirkti tik į rungtynes, kurios vyksta namuose. Rungtynėms vykstant „Žalgirio“ arenoje, klubas turi galimybę sirgaliams suteikti papildomą turinį.

„Iš išvykos su transliacijomis yra sudėtinga, todėl bent jau kol kas darome tai iš namų rungtynių. Būna ir tiesioginė transliacija, kai komanda išbėga į aikštę, kai žaidėjai išeina iš rūbinės į koridorių, kur vienas kitą drąsina prieš rungtynes.

REKLAMA

Tai irgi galimybė stebėti komandą iš užkulisių, namų rungtynėse turime tą galimybę, o iš išvykos jau sudėtingiau būtų. Tai kol kas tie bilietai yra į namų rungtynes, bet apie išvykas irgi galvojame. Gal ateityje ir tą pridėsime“, – tv3.lt teigė A. Kiveris.

Išpirko visus bilietus

Tokią praktiką „Žalgiris“ taiko nuo rungtynių su Madrido „Real“, į kurias sirgaliai išpirko visus bilietus.

„Dėl techninių nesklandumų buvo galima nusipirkti tik 1000 bilietų, tai jie buvo visi buvo nupirkti“, – tv3.lt teigė A. Kiveris.

Idėją parduoti bilietus į rungtynes, kuriose dalyvauti nėra galima, kilo patiems sirgaliams. Pasak A. Kiverio, „Žalgirio“ fanai jau seniau siūlė taikyti tokią praktiką.

„Iš pačių sirgalių idėja dėl virtualaus bilieto, mes ją lygiagrečiai svarstėme, bet karantinas pastūmėjo mus tai padaryti. O sirgaliai socialinėje erdvėje irgi siūlė, kad irgi „padarykite bilietą, nors ir negalėsime eiti, nusipirksime“. Tai padarė dar ir grįžtamąjį ryšį“, – sakė „Žalgirio“ atstovas spaudai.

Sirgaliai idėją palaiko

„Žalgirio“ garbės klubo vadybininkas ir narys Almantas Jakunskas pasakojo, kad ne visi norintys spėjo nusipirkti bilietus į varžybas su Madrido „Real“, nes bilietų neužteko. 

„Mes aktyviai perkame bilietus, pirmose rungtynėse ne visi net klubo nariai spėjo įsigyti bilietus, o antrose rungtynėse bilietų perkamumas buvo mažesnis.

Nariai labai susirūpino, kai išleido bilietus į rungtynes su Sankt Peterburgo „Zenit“, visi aktyviai pirko ir ragino vieni kitus, kad „mažiau kalbų ir daugiau darbų“, – teigė A. Jakunskas.

Klubo nario teigimu, sirgaliai palaiko tokią praktiką, kuri gali padėti komandai, ir teigė, kad tai ne pirma idėja, kurią pasiūlė sirgaliai. 

„Mes labai esame už šią idėją. Kai buvo praėjusio sezono pabaiga ir supratome, kad bilietais bei abonimentais negalėsime pasinaudoti, su aktyviais klubo nariais nusprendėme daryti akciją „Negrąžinu bilieto ir palieku „Žalgiriui“. Tai čia buvo mūsų pirma idėja, kuri, manau, pasiteisino“, – tv3.lt pasakojo A. Jakunskas. 

„Žalgirio“ sirgalių organizacija „Green white boys“ teigė, kad organizuotai bilietų neperka, tačiau ruošia kitas akcijas komandos palaikymui.


Rašyti komentarą...
A
Arūnas
2020-11-23 19:35:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekur tokių kitų sirgalių nėra, šaunuoliai
Atsakyti
0

M
Mažiau svaik!
2020-11-21 10:32:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debile tu debile!
Atsakyti
0

N
Nerka
2020-11-24 14:26:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gydykis daune, nors nesiviesink, kad debilas, debile esi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų