Vytautas Landsbergis: dar tokio fiasko nebuvo

Antradienį vakare per neeilinį Seimo posėdį buvo sprendžiamas Viktoro Pranckiečio likimas. Nors valdančioji dauguma tą vakarą ir paliko Seimo tribūnas, likę 11 seimūnų nusprendė, kad Seimo pirmininkas turi likti poste.

Kas vakar iš tiesų vyko Seime ir ar toji V. Pranckiečio pergalė yra ilgalaikė, įvertino buvęs Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas, profesorius Vytautas Landsbergis.

Profesoriau, gal galite pasakyti, kas iš tiesų vakar įvyko Seime? Vieni teigia, kad tai galbūt yra nepavykęs perversmas?

Jeigu tai buvo perversmas, tai tie, kurie jį darė, patys ir persivertė. Vertėsi per galvą ir persivertė į balą. Dar tokio fiasko nebuvo, kad iniciatorių, kuris dirbo pusę metų, palaikytų trys parlamentarai iš pusantro šimto. Trys balsai buvo už tą griausmingą pasiūlymą nepasitikėti Seimo pirmininku.

Valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis teigia, kad tai buvo „išsityčiojimas iš demokratijos“, esą V. Pranckietis suprato, kad už jį ketvirtadienį nenubalsuos, todėl balsavimą suorganizavo antradienį. Galbūt tai žaidimas R. Karbauskio kortomis, gal V. Pranckietis iš jo išmoko?

Kam komentuoti nesąmones? Kažkas žaidė demokratija, skaičiuodami, kad poros balsų persvara galima mėtyti Seimo pirmininką pirmyn ir atgal. Išrinktą Seimo žmogų, ant kurio kas nors pyksta, todėl dabar galima nubausti ir išmesti.

Pasirodė, kad ne taip paprasta. <...> Toks fiasko, kur reikia turbūt susivynioti meškerę ir eiti kur nors kitur.

Visą vaizdo įrašą kviečiame žiūrėti vaizdo siužete.

 

 

 


Rašyti komentarą...
d
didesnio
2019-10-16 20:26:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
fiasko negali buti ,kai valstybine imone atidave konservatoriai amerikos zydams veltui ir dar damokejo .ir nevienas nesedi kalejime.nuostolis valstybei 14 milijardu euru ,reikia konfiskuoti visu konservatoriu turta ir atlyginti zala valstybei .
Atsakyti
-18

A
Antanas
2019-10-16 20:28:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerb. Profesoriau, tai - ne fiasko, tai - bliadstva!!!
Atsakyti
-7

K
Kam
2019-10-16 22:34:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ateis toks laikas atsiskaitymo tokius profesorius apsisaukelius tokius seimo milijonierius skvarbysim kaip nesunokuses bulvės ateis jums atpildo valanda jo dar biski palaukit įzgamos tautos kantrybė baigėsi ................................................
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų