Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus policija trečiadienį sulaikė narkotikų platinimu įtariamus du vyrus ir dvi moteris. 

Vilniaus policija trečiadienį sulaikė narkotikų platinimu įtariamus du vyrus ir dvi moteris. 

REKLAMA

Pasak sostinės policijos, įtariamieji buvo sulaikyti Kauno ir Švitrigailos gatvių sankryžoje pareigūnams staiga sustabdžius automobilį, kuriuo jie visi važiavo. 

Iš automobilio išlaipinus 1996 ir 1975 metais gimusias moteris bei 1971 ir 1973 metais gimusius vyrus, tarp jų daiktų buvo rasti narkotikai, išlankstomi peiliai, mobiliojo ryšio telefonai ir grynieji pinigai. Viena iš sulaikytųjų narkotikus slėpė apatiniame trikotaže. 

Atvykus į įtariamųjų namus, juose rasti du suaugę žmonės ir keturi vaikai, vienas kurių – kūdikis. Netrukus atvykę Vaiko teisių ir įvaikinimo tarnybos specialistai mažamečiai laikinai perdavė giminaičiams. 

Atlikę kratas policijos pareigūnai aptiko narkotikų, priemonių jiems fasuoti ir dozuoti, elektronines svarstykles ir grynųjų pinigų. 

REKLAMA

„Narkotikų platintojai, pasirinkdami neįprastas narkotinių medžiagų slėptuves, visiškai nesirūpino vaikų saugumu. Viena iš pasirinktų slėptuvių – plastikinis saldainio „Kinder Surprise“ indelis, vaikams žinomas kaip mažų žaisliukų konteineriukas. Vaikams radus tokį „žaisliuką“, jų sveikatai ar net gyvybei grėstų realus pavojus“, – rašoma policijos pranešime. 

Prie platintojų namų kratų metu taip pat atvyko vienas vyras, kuris pripažino esantis jiems skolingas pinigų. Jo kuprinėje taip pat rasta, kaip įtariama, narkotinės medžiagos. 

Ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis ir jų platinimo atliekamas Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų