"Bet koks pozityvus pasiūlymas yra gersnė priemonė, negu prievartinis nukėlimas“, - sakė „Balsui.lt“ Vilniaus verslo darbdavių konfederacijos viceprezidentas Saulius Žilinskas.

 Vilniaus miesto savivaldybė nutarė, jog kioskų savininkai, kurie sutiks nukelti savo kioską, gaus 5 tūkst. litų. kompensaciją. Ši suma skirta naujam verslui pradėti, kompensuoti patirtas išlaidas.

 Miesto taryba mano, jog tokiu būdu bus skatinama smulkių verslininkų darbinė veikla ir kartu sostinėje sumažės senų metalinių kioskų skaičius.

 

Smulkaus verslo asmenų patirtų išlaidų kompensacija bus skiriama tiems, kurie nustatyta tvarka su Vilniaus miesto savivaldybe sudarė kiosko (paviljono) eksploatavimo sutartis, kurie turi nustatyta tvarka išduotus leidimus juose prekiauti ir ligi šiol vykdo prekybinę veiklą.

 

Šis projektas „Smulkaus verslo subjektų patirtų išlaidų kompensavimas“ yra Vilniaus miesto savivaldybės įgyvendinamos programos „Sąlygų verslo plėtrai sudarymas ir patrauklios investicijoms aplinkos formavimas“ dalis.

 

Kioskų savininkai dėl kompensacijos skyrimo turi kreiptis į Ekonomikos departamentą ir pateikti visus reikiamus dokumentus.

 

Vilniaus Verslo darbdavių konfederacijos viceprezidentas Saulius Žilinskas šį sprendimą vertino, kaip „iš esmės teigiamą“, tačiau nesąlygosiantį kioskų savininkų praturtėjimo.

 

Pasak, Saulioaus Žilinsko, kitados (pirminio privatizavimo metu) kioskas Antakalnyje kainavęs trečdalį „Žalgirio“ gamyklos. Dabar ten, anot pašnekovo, vykstąs juodas darbas ir kai kas gal net pasinaudosiąs šiuo savivaldybės pasiūlymu.

 


Rašyti komentarą...
T
Teisingai
2007-04-12 16:06:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai, labai teisingai sako ponas Žilinskas.
Vagys išvogė gamyklas, dabar vagys nori atimti darbo vietas iš žmonių, kuriuos jau sykį apiplėšė......
Atsakyti
0

m
mmmmmmmmmmmmmm
2007-04-12 16:10:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai labai įdomu - kuo kliūna tie kioskai? Negi miestas tuiri būti kaip atvirutė? Negi yra vietos tik bankams ir abonentų dangoraižiams?
Atsakyti
0

N
Nesuprantu
2007-04-12 16:22:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš nežinau, kaip galima išvis pakesti visokius ten kioskus ir bakūžes 21 amžiuje? su malonumu ištratinčiau kelias kulkosvaidžio apkabas Gariūnų šiukšlidėje.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų