Rašyti komentarą...
Kolkas nemaciau nei vieno straipsnio apie vakcinos skirtingu kategoriju salutini poveiki , ir kiek zmoniu del to nukentejo. Ir Tai rodo neskaidruma viso vakcinavimo proceso ir nepasitikejima sveikatos sistema jos vadovybe ir vyriausybe.
jo taip bijot komentarų t3?
nepasiskiepija zmones turi ir silpnesni imuniteta: daznai priklauso nuo alkocholio, maitinasi pusfabrikaciais ir mazai juda, nes gyvena uzdara gyvenima.
@Realybe Mano vyras ir sūnus neskiepyti, valgo gerą naminį maistą - garantuoju. Kadangi jie dažnai serga peršalimo ligomis skiepijausi tik aš. Vyras darbe užsikrėtė kovidu nuo skiepyto. Jis lengviau sirgdamas pasidalinu gėriu - susirgo penki bendradarbiai. Vyras sirgo panašiai kaip gripu, tik dingo skonis ir kvapai. Sūnus neskiepytas net neužsikrėtė. Vyras nerūko ir nevartoja alkoholio kokie penki metai. Sūnus ir aš rūkom ir išgeriam saikingai. Darbe tiek prisijudam, kad duok die kiekvienam. Tai kur ta tamstos realybė??
reikia skiepytis būtinai, tik tada būsi ramus.
@ogas Taip, kapinėse visi ramūs, net už belgus ramesni.
@Lina Durnelė linele
Tai nebegydo ligoninese ar kaip cia iseina?
Tas jaunas neskiepytas vyras ligoninėj susirgo covidu, praėjus kokiai savaitei nuo jo paguldymo dėl kitos problemos ir buvo nugydytas? O gal su negydytu covidiniu arba necovidiniu plaučių uždegimu buvo atvežtas tokiam stovyje, kad jo būklė nebuvo suderinama su gyvybe, nes, kaip didžioji dauguma, iš savo šeimos gavo arbatos gėrimo ir sėdėjimo namuose receptus bei tokias pat nuorodas peršalimo simptomų ir plaučių uždegimo gydymui?
@Klausimas Gal tamsta norėtum medicininėj literatūroj pasiskaitinėt apie Covid ligą, jos eigą ir neuždavinėt kvailų klausimų? Geriau pačiam sužinot, nei karksėt, kad "man visi meluoja". Švieskis, jei svarbu, gal daktaru būsi.
Tas ,,neskiepytas" jaunas vyras buvo ski
Tas ,,neskiepytas" jaunas vyras buvo ski
Klausimas
Nesuprantu, Estijoje miršta po 2-6 žmones, pas mus kasdien virš 10. Tad tikriausiai ligonibėse negydoma, o viskas paliekama Dievo valiai
@Nesuprantanti Ir nesuprasit, nes masinei vakcinacijai vis artėjant prie fizinės prievartos naudojimo prieš saugančius savo sveikatą, gyvybę ir gerovę, mirčių nuo covid skaičiai tik išaugo, kaip išaugo ir sergamumas, savaime aišku.
@Nesuprantanti Eitum daktaru į Covid reanimaciją ir mirtingumas iš kart nukristų? Tai ko neini ir negydai?
@AA todėl, kad tavęs vieno užtenka čia visus išgydyti, ką veiksim dviese?:)))
@Nesuprantanti Ar bent žinai, kiek Estijoje ir Lietuvoje žmonių gyvena? Jeigu žinotai tai tokio kvailo komentaro nerašytai.
O kiek miršta nuo tbc' insultų' infarktų. Gal jų jau nebeliko?
O tu neparazitas klausimas? Eik eglute puosk išminciau visu galu
Į viršų