Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Kito žodžio nėra kvailiai valdžioje. Bobos atsilieka protu nuo vyrų. O šioje valdžioje vyrų nėra. Visi Raskevičiai.
                    
    
  
                                    Chebra!!!Riauses jau ne uz kalnu.
                    
    
  
                                    As 12m vartoju vaistus svarbius dar migrena turiu rado pries 2men tai taip iseina ,kad mes zmones turim mirti,cia pasaulio pabaiga ,pasiskiepisi vistiek mirsi nesiskiepisi taipat mirsi(bent jau as)nes vaistu negausiu is kur nusipirkti
                    
    
  
                                    Kas darosi tai ltv.blet.jau ir vaistine noriat darit pasu..ne uztenko skepai.kas darosi kaip zmones gyvens.vaikai.fažismas eina
                    
    
  
                                    Reikia visai tautai neišeiti į darbą ir niekur mėnesį. Vat tada vyriausybė pajus, nieks jiems negamins, degalų neipils, duonos nenepirks. 
                    
    
   @Gfr
                 Tai ir padarykite o ne kalbekite la jūsų plepalai nepades jiems Šakių reikia
                    
    
  
                                    Kova su virusu nusines daugiau gyvybiu, nei pats virusas
                    
    
   @Man atrodo
                 Ta jie ir nori padaryti.
                    
    
   @Man atrodo
                 Gal toks tikslas ir yra. Kaip kitaip tai vertinti, jau praeitais metais, kai neteikė planiniu gydymo paslaugų, neatliko planiniu operacijų, tūkstančius gyvybių nusinešė. Dabar eina toliau, nebebus įmanoma nusipirkti vaistų nuo savų ligų (širdies ir kraujagyslių, inkstų bei kt.), tai mirčių skaičius bus l.didelis. Paskui nebebus galima nusipirkti maisto. Jau dabar nuo penktadienio g.b. nebegalima. Paziurekite į formuluote ką jie padarė. Nežinau, gal iš kart reikia atsisveikinimo laišką parasyti, viešą, kuriame išsakyti kas kaltas dėl sveikatos sutrikdymo, ar mirties, kad galimai antrame Niurnbergo procese būtu greitesnis sprendimas.
                    
    
   @Man atrodo
                 Virusas-tik pretekstas (bene norvegai jį prilygino sezoniniam gripui); eina genocidas.
Rašyti neužtenka,reikia mąstyti...
  Rašyti neužtenka,reikia mąstyti...
                                    man vaistu daznai reikia, mano sirdis silpna todel gydytojai nerekomenduoja skepytis nuo viruso. Tai kaip tokiem  kaip as reikia isgyvent, o gyventi dar noreciau.
                    
    
   @senelis 
Išimtims kitos taisyklės.
 
  Išimtims kitos taisyklės.
 @Eleon
                 Gydytojas tik rekomenduoja bet ar pažymą išduos kitas 
                    
    
  
                                    Saulė
                    
    
  
                                    Keiktis noriu,jau kantrybe baigiasi,sedi debilai ir vis masto ka cia dar sugalvoti, parazitai ble
                    
    
  
                                    Prasideda genocidas prieš pensinikus .o viskam yra rybos ką gali padaryti išvestas iš proto žmogus  imti į rankas ........ir nėra ką jam prarasti nes visvien įtrauktas į sąrašą nugal..
 
 
 
   @Laisvė
                 Pensininkai  jau virš 80 jiems gali nepadėti skiepai o jūs dar jauni  jums tikrai padės
                    
    
  
Vaistininkai griebiasi už galvos – neturintys galimybių paso išvis nebegalės nusipirkti vaistų