Uspaskichas ragina nebendrauti su politikais, kurie palaiko LGBT: jį įaudrino Juknevičienės kreipimasis

Darbo partijos pirmininkas, europarlamentaras Viktoras Uspaskichas sureagavo į europarlamentarės, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovės Rasos Juknevičienės raginimą nebendrauti su nepasiskiepijusiais. Politiko nuomone, norima agituoti prieš natūralų imunitetą saugančius asmenis. 

V. Uspaskichas antradienį savo „Facebook“ paskyroje skelbė, kad TS-LKD atstovė R. Juknevičienė „agituoja nebendrauti su žmonėmis, kurie yra neskiepyti, sveiką gyvenimo būdą vedantys, pasitikintys savo organizmu ir saugantys savo natūralų iš prigimties turimą imunitetą. Ji liepia visus sodinti ant chemijos ir adatų“.

„Šita be sielos kiborgų ir biorobotų valdžia, atmeta bet kokią galimybę turėti savo natūralų imunitetą!“ – rašė politikas.

„Tad, aš kviečiu visus nebendrauti ir nebalsuoti už tuos politikus ir partijas kaip konservatoriai ir liberalai, kurie palaiko iškrypėlius, vaikščiojančius su pėdkelnėmis, su p***** po sijonu bei besidažančiais lūpdažiais ir Lietuvos vėliavą norinčiais perdažyti šešiaspalve, sveikus žmones pasodinti ant adatų“, – ragino jis.

Anot V. Uspaskicho, „ateina laikas netylėti ir pakelti savo užpakalį nuo sofos bei drąsiai pasakyti, kokią norime matyti Lietuvą“: „Kitaip ateis ir Jūsų užpakalį pakels kiti“, – pridūrė jis.

Ragina nebendrauti su nepasiskiepijusiais

Europarlamentarė, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovė Rasa Juknevičienė savo „Facebook“ paskyroje kreipėsi į žmones, skatindama nebendrauti skiepytis nuo COVID-19 atsisakančiais asmenimis.

Jos teigimu, „nesiskiepijantys yra grėsmė visų mūsų sveikatai, krašto ekonomikai, verslui, žmonių gyvybėms. Dėl jų niekuo dėti žmonės turi izoliuotis, o rudenį visi mes galim vėl pakliūti į karantinus.

„Nebendraukite su nepasiskiepijusiais”, – R. Juknevičienė penktadienį ragino savo sekėjus.

Komentaruose ji raginimus tęsė teigdama, kad bendravimas su nesiskiepijančiais yra „tas pats, kas sėsti į girto vairuojamą automobilį“.

REKLAMA

 „Ačiū, kurie tiki mokslu“, – dėkojo ji.

Sekančios dienos rytą ji „Facebook“ pasidalino dar vienu įrašu, kuriame rašė, kad užplūdus komentarams ji yra įkvėpta parašyti dar aiškiau.

„Kviečiu vengti bendrauti su nesiskiepijančiais, nes bendrauti su tyčia nesiskiepijančiais yra tas pats, kas sėsti į mašiną, kurią vairuoja išgėręs.

Ačiū tiems, kurie skiepijasi“, – dar kartą dėkodama politikė ragino sekėjus.

Statistikos departamento antradienio duomenimis, šalyje nuo COVID-19 mažiausiai viena vakcinos doze paskiepyti 1 mln. 309 tūkst. 549 žmonės, abiem – 1 mln. 112 tūkst. 266.

Lietuvoje mažiausiai vieną skiepą nuo koronaviruso yra gavę 46,9 proc. žmonių – 0,2 procentinio punkto daugiau nei para anksčiau.


Rašyti komentarą...
K
Kęstutis
2021-07-21 11:08:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai,kaip gali būti iskrypeliai normalios visuomenės visateise dalis? su jais ne tik nebendrauti, bet ir visus tuos iškrypėlius ir ligonius kur nors į Sibirą ar į Briuselį,,ten juos labai myli,Lietuvoje jiems ne vieta....taip pat ir konservatoriams ir laisvės partijai,kol dar visai nesuzlugde Lietuvos su savo tokia politika....
Atsakyti
-22

T
TEISINGAI
2021-07-21 11:04:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis Viktorai !!!
Atsakyti
-19

P
Paneveziete
2021-07-21 11:04:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viktarai? dauguma nekreipia į tokios bobos sapaliojimus, jau ji senai žinoma, kas per sutvėrimas, gal geriau uzuajauta jukneviciai, nes jau pirmą proto nepasizymedavo, o dabar nukvakus klimaksine babce, yra toks posakis"gyvenk š,,,, de smirdek"kitokiu žodžiu tokiai kaip juknevičienes nera
Atsakyti
-26

SKAITYTI KOMENTARUS (87)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų