Rašyti komentarą...
Kodėl Marijampolės apskrityje antikūnių testas būna neigiamas,o nuvažiavus į Vilnių ir pasidarius tą patį testą- randa net 100 ir daugiau antikūnių. Būtų gerai kad visur būtų vienas ir tas pats testavimo būdas. Nes tas žmogus negali skiepytis,nes Vilnius neleidžia. Tokia realybė.
Esu istrigusi UK ir cia po persirgimo Covid-19, praejus 28 dienom tiesiog atakuoja laiskais zinutemis skiepytis. Pasidariau antikuniu testa. Testas positive, bet jie vis tiek liepia daryt skiepa ir nesutikau mediko, kuris galvotu kitaip. Perskaiciau sita straipsni ir galvoju, kad Aciu Dievui yra pasaulyje zmoniu, kurie mato sitos pandemijos problemas is ivairiu pusiu, kad garsiai kalba apie ivairius budus. Aciu, Jums LT medikai!
As tai sveikas gal ir sirgau pries metus nezinau, bet sveikas ir antikuniu turiu. Tikrai nesiskiepysiu antikuniai yra, o jei Lietuvisko galimybiu paso neduos kreipsiuos i Haga zmogaus teises ir Strasbura is kur gausiu ta tikra galimybiu pasa Europini nes Europos Sajungoje esame, o ne Lituanistanas cia koks kur vietinis kazkoks uzdaras niekam nezinomas uz pasienio galimybiu pasas.
Niekaip nesuprantu- oficialiai nesirgau, bet, pasidariau antikuniu testa ir ju i valias. Kodel man negalioja tos pacios teises kaip ir persirgusiems ar vakcinuotiems? Gal todel kad valstybei teigiami testai reikalingi pingam gauti? O vakcinos irgi pinigai.. zodziu, jei finansines naudos avis nenesa- ji nelygiateise. Absurdas.
@Asa Panašu į purviną biznį. Nekitaip.
Na jie negali suteikti priveligiju, tiems kurie oficialiai "nesirgo", tokių tūkstančiai, dauguma iš vis nieko net nepajaute, jie negali jų priimti į šitą ratą, nes tokie žmonės nebuvo įtraukti į ale sergančių sąraša, už juos nebuvo skirtos lėšos, jų nekrapste pagaliukais, be to, jei juos itrauks neišeis platinti eksperimentinių vakcinų.
PGR testas neigiamas, o visi ligos požymiai akivaizdūs. Po ligos pasdariau antikūnių tyrimą, jų didžiulė norma.Sirgau spalio mėnesį.Dėl įdomumo balandį pakartojau antikūnių tyrimą, rezultatas teigiamas ir ganėtinai nemaža norma. Tai gaunasi pagal jų teoriją toks žmogus į ,,gerųjų,, sąrašą nepatenki, nors kreipeisi į gydytoją o kovido testas parodė vėjus.
Ir gerai, nereikia slėpt kad sergi
Gerai, o kas sako, kad blogai - ar gali tikėti.
Kam tas pasas,kai turiu kortelę,kurioje matosi abiejų skiepų datos,kokia vakcina esu paskiepyta.Padariau jos ir asm.dokumento foto telefone.
Nejuokinkit su tuo pasu ir jo reikalavimais rūšiuoti žmones! Be to, tai yra dar ir pavojinga: turintis pasą gali užkrėtinėti kitus su nauja viruso mutacija, kuri nepasiduoda vakcinoms ir jau yra ir ne viename rajone!
Į viršų