Rašyti komentarą...
Nuzudyt juos pacius maza, reikia, kad dvestu kankindamiesi, pydarai blet, ju vaikus nuzudyt, kad ilgoje agonijoje prieju akiu padvestu, ju tevus ir ju anukus. Kuo kalti vaikai paklausite? Ogi nieko, kaip ir nekaltos visos sitos aukos kritusios nuo siu ziauriu budeliu rankos. Pydarai
Tegyvuoja nebaudžamumas. "Šlovė" mūsų valstybei.
ir toliau vyks panašus darbeliai, o kaliuzeje teks sedeti tik "grašius". tesimai vyksta 10 metų,kur dar gali būti tokios nesamonės. niekur.....tik Lietuvoje.
na aisku, kas db kameroje vyras, o kas jo zmona :D:D:D
Esi tu irankis ju paikas, regi kaip liaudies sunus mirsta...
"Teisinės demokratijos" Lietuvoje tulpinius reikėjo ne į kalėjimą sodinti,o rinkti į Europarlamentą arba į Lietuvos Seuimą.
Ar galvos departamente?kažkur anksčiau skaičiau kad janonį ir kitus apginklavo pati policija
geda skriausti savo tautiecius sutinku kad tokios butybes tulpiu neaugino, greiciau aguonas.
Tik jau nesekit pasaku del Kiesu nuzudymo. Tai buvo valdzios strukturu bijojusiu, kad Kiesus neatskleistu MN "veiklos" detaliu uzsakymas. Ir aplamai tulpiniai veike nebaudziami kol buvo reikalingi virsunems itvirtinti savo pozicijas "prichvatizacijos" metu. Kai jie tapo nebereikalingi nusipelniusiems gyventi geriau, juos paprasciausiai likvidavo, kaip Ciaponi, o kitus pasodino. Viesa paslaptis buvo tulpiniu dvaras, ir kiekvienam pareigunui buvo akivaizdu, kad tulpiniu dvaras gali buti vieta galinti padeti praskleisti nusikaltimu sirma, bet prireike pusantru metu, kol Kiesu eme iekoti tulpiniu dvare, kai jau tulpiniai tapo nebereikalingi.
o ka zinojo Kiesaus zmona?
o ka zinojo Kiesaus zmona?
dar vienas buvo pakartas Lukiskese,berods Blinkevicius.
man dar keista-kaip ten ju nesutvarke nei A.Brazauskas su savo PST,nei A.Sadeckas su ruletininku biuru,juk is MN tai gavo milijonus uz kazkokius darbus.
beje,o Kiesu galvos jau rastos ar tebepadetos departamente?
Pareigūnai dirbo ranka rankon,bet visi tyliai išėjo į pensijas arba saugos tarnybas
Į viršų