Rašyti komentarą...
Skaidrumo imant pinigus tikrai nebus,todėl reikai naikinti tuos vokelius ir perkelti į atlyginimus,Tada galės ar pieštukus,ar saldainius su servizais ar naktimis pas rinkėjus į barus važinėti,Piktinasi iki šio tarybinėmis tvarkomis ,privilegijomis ,bet šios kiaulės akis įsistatę taip ir neatsisako,Tarybiniai žirnelių,majonezo galėjo nusipirkti o šie jau labiau patobulėjo,Ir tegu njeuokina dėl susitikimų su rinkėjais,kad atvirai didelėse salėse juos kas matė atvirai atsakinėjančius į rinkėjų klausimus,Dbar net prieš rinkimus geriau rašinėlius visur rašo ,feisbuke ir nevargsta gyvuose susitikimuose.
Dirbti eikit o ne trinkit seimo kėdes dykaduoniai.Tik apie save galvoja ne apie kitą.Parazitai-aferistai.Sąžinės praradę.
Nustebo, keikia parlamentarus. Lyg pirmąkart rašo apie tai. Per visas kadencijas tas pats.
Ką pasakysite Dievo teismo-tiesos akivaizdoje tiems,kurue žuvo už Lietuvos laisvę,buvo nukankinti kalėjimuose,trmtyse,psichiatrinėse ?
Turiu pieštukų, trintukai, rašikliu dėkle. Gal 10 metu naudoju, nesibaigia, turbūt kainavo 20 litų. Gerai sako čia trinti reikia visą dieną viena ranka, o kita rašyti nuolatos. Vagys.
Visi jie patriotai kabutėse seimo pensininkai senai turėjo būti išmesti lauk parazitai kaip žmogui išgyventi iš 354eur turint 32metus stažo ateis rinkimai žmonės nepamiršta praregėjo ir tie kurie balsavo už konservus
@Piktas bet konservatoriai ir kelia si klausima,pritaria Tapino zygiams,bet kitu jusu taip mylimu partiju nariai tyli -socdemai,darbieciai,valstieciai,liberalai ir dalis konservatoriu,kas nori nuo lovio
Tegul iš atlyginimo perkasi saldainius tegul naktį važinėja pas rinkėjus savo lėšomis brudu brudai skėriai o ne žmonės seime kiek onkologinių ligonių kurie neturi lėšų vaistams susėdę seime tikri vagys
Ubagystė Lietuvoje visiška
Ubagystė Lietuvoje visiška
Net ponai politikai neišgali iš svao algų pieštuko nusipirkti, prašo pašalpos iš mūsų. Tai ką kalbėti apie neponus. Visiška ubagystė Lietuvoje. Agentūra Baltymų tyrimai atliko apklausą ir nustatė, kad ubagai Lietuvoje pasiskirsto taip: 40 proc. yra sąžinės ubagai (Seimo ir savivaldybių politikai, ministerijų, valdiškų įstaigų klerkai, etc.), 20 proc. yra proto ubagai (nesupranta, ką daro), dar 20 proc. yra idėjiniai ubagai (vagia iš idėjos), 10 proc. yra tie, kurie vogtų, bet sėdint ant šaligatvio ir prašant išmaldos nėra kaip to daryti, likusieji - sąžiningi ubagai (neima nei bedarbio, nei kokių kitokių pašalpų, neina valdyti maisto į išmaldos valgyklas, nenakvoja benamių namuose).
O kam dabar lengva, tautos išrinktiesiems -amžinas nepriteklius...
Kai jau beveik viskas išvogta, tai beliko vogti iš biudžeto ir kas bjauriausia iš skolintų pinigų.Patys sau atlyginimus pasikėlė, patys sau kaip vogti teisės aktus pasirašo,Ir dabartinai tarybinių tėvų vaikai vagia jau gudriai ir pagal įstatymus ir aišku pranoksta visus tarybinius vagis kiekiu ,greičiu laike.O valdžios elitas užuot dirbęs valstybei ,skubiai rašęs kitus teisės aktus,kad užkirsti kelią,kelti moralinius reikalavimus sau ir seimo narimas seknčių rinkimų metu pradėjo chaosą.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų