Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gerbiamieji, kodėl negalima visko išspręsti paprastu principu:
„KIEKVIENAM ASMENIUI, KURIAM NUSTATYTA SOCIALINĖ PARAMA, IŠMOKAMA 1 VRP DYDŽIO BŪSTO NUOMOS KOMPENSACIJA“
IR VISKAS! *
1) *- dydis gali būti didinamas tose savivaldybėse, kur yra didesnis už 1 VRP (176 Eur) vidutinis vieno asmens biudžetas, skiriamas asmeniui socialinio buto išlaikymui. Kaip sužinoti? - visą tam skirtą biudžetą daliname iš viso socialinę paramą gaunančių asmenų skaičiaus.
2) socialiai teisingas principas – mažiau uždirbantis gauna santykinai didesnę kompensaciją. Pavyzdžiui, kas nuomojasi šalies regionuose, pvz., už 176 Eur,- gauna 100% kompensaciją, kas nuomojasi mieste, pvz., už 352 Eur,- 50% kompensacija, kas nuomojasi sostinėje, pvz., už 528 Eur,- 33% kompensaciją.
3) Šis principas leidžia taupyti, nes trūkstamą nuomos dalį sumoka pats paramos gavėjas,- tiek, kiek jis gali ir nori sau leisti. Taip apribojama prabangių būstų nuoma.
4) Atkris daugelis problemų:
a. paramos gavėjų nežinojimo, „kiek tiksliai gausiu?“;
b. paramos gavėjų baimė, kad nuomos kaina viršys deklaruotas pajamas, kad pajamos viršys nuomą ar dar kaip kitaip;
c. savivaldybės darbuotojai negaiš laiko konsultuodami (skundžiasi, kad to nespėja): nereikės skaičiuoti kiekvienam individualiai, nereikės aiškinti telefonu ar gyvai kiekvienam;
d. sutaupys lėšų, už kurias kai kuriose savivaldybėse užpirktos konsultacinių įmonių paslaugos, nes pačios nesusitvarko.
5) Didesnėms šeimoms – didesnė parama. Antram ir kitiems šeimos nariams gali likti dabar taikomas koeficientas – 1,2 ar kitoks.
Tuomet kompensacija dviem asmenims: 211,20 Eur; trims – 246,40 Eur; keturiems – 281,60 Eur ir t.t.
Ir žiūrėkit, pagal aukščiau pateiktą pavyzdį, jei dviejų asmenų šeima nuomojasi už 176 / 352 / 528 Eur (regione/mieste/sostinėje), tai dviejų asmenų šeimai santykinis kompensacijos dydis sudarys: 100% / 70% / 53%.

Siųskite Soc.ministerijai ir Seimui ir tegu greičiau viską sutvarko!
Kodėl nori gyventi iš kitų žmonių uždirbamų ir atskaitomų pinigų ? Tegul patys eina dirbti ir tegul gyvena pagal išgales, mažina poreikius. Jokių kompensacijų, jokių pašalpų.
Filipaviciai lochai
Korumpuotasis MENTAS .... Stribas pyderasas Lukas Adamovič dar dirbantys ukininku per kitus darbuotojus .... .
Nepažįstu nė vieno iš to "tūkstačių"
Žmonės turėtų gyventi pagal galimybes. Ilgalaikiai bedarbiai turėtų negauti jokių kompensacijų jeigu atsisako darbo pasiūlymo. Nustačius pajamų mokesčio slėpimą, visam laikui turėtų netekti teisės į bet kokias kompensacijas. Daugelis registruojasi uzt, o dirba statybose ir t.t. Prekiautojai kontrabanda ir net draudžiamais produktais irgi visas kompensacijas susirenka. Nelegali nuoma irgi privalo būti sustabdyta. Arba nelegaliai nuomojamame bute radus kvaišalus, vogtus daiktus, atsakomybė turėtų tekti patalpų savininkui.
@Simas Kaip Simas taip ir .... , niekas jokių kompensacijų nemoka šiaip , už jas reikia atidirbti ir dar net stažas neina , gyveni kaip kosmose , paistai vėjus nieko nesigaudydamas kaip penktokas .
@Šiaip Atidirbti tenka tiems, kurie apkraunami mokesčiais. Pinigai ant medžių neauga
@Jonas Konkrečiai už kurio žmogaus socialinę pašalpą tu atidirbinėji , rašyk konkrečiai ?
@Simas Pradek nuo ozio -broilerio dinastijos...
per 33 metus daug meslo prisirinko
per 33 metus daug meslo prisirinko
Tik karas Lietuvoj gali ivest tvarka apsivalytume savo arklyde nuo visokio meslo.
@per 33 metus daug meslo prisirinko Matosi kad esi menko proto padaras ir nebendraves su tais zmonemis kurie savo akim mate ta kara kurio tu taip nori issigimeli.
Nepatinka Lietuvoj?
Pirkit unitazą ir čiuožkit chūyjum į rytus.
@Pakartotinai Koks tu nuobodus , nieko naujo nesugebi sugalvoti , toks be fantazijos, apgailėtina.
Автор: Николай Алексеевич Некрасов
Автор: Николай Алексеевич Некрасов
@Pakartotinai Кому на Руси жить хорошо.
Opozicija privalo blokuoti visas dabartinių valdžioje esančių mafijozų įstatymų projektus, nes priėmus vis tiek visus juos reikės pakeisti. Ir be šito reikės bent 10 metų, kad ištaisyti konservų pridarytą niekalą ir niekšystes.
gauna tukstanciais.. Visas kompensacija stengiasi panaikinti, dar labiau viska apriboti, bankai plesia isvis uz nieka pinigus.Taip, viskas keiciasi, tik i bloga puse. Sioje ubagu salyje, stengiamasi dar labiau nuskurdinti ubagus. Vagiu ir banditu salis..
@Neskieskit Kompensacijų ir neturėtų kiti uždirbti. Jei pajamos leidžia įsigyti tik būstą kaime nedirbančiam, to ir turi užtekti. Už metų buto nuomą kaime gali namą nusipirkti
@Rimas kas dirba ,tas ir uzsidirba. Kas yra tinginys, neturi nieko. Uz metu buto nuomos kaina, kaime gali nebent nusipirkti gabaliuka zemes ir tai su salyga,kad zeme bus nekokia.. Gero namo kaime niekas neparduoda uz centus,tad nespank..
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų