Rašyti komentarą...
3,14 nebuvo arti?
Jai nieko nezinot nerasykit . Dekui .
Uzknisa tokie rasinetojai jei nuskendo tai kaip krante rado?
@As O kur parašyta, kad rado krante?
Įtariama? Policja paiekė naują proto ir intelekto lygį, radusi vaiko kūną tvenkinyje įtaria, kad galejo nsukęsti. Nes kita priežastis - ateiviai iš kosmoso hiperlazeriu ėmė ir nušovė vaiką...
Kaip suprantu daugybė kom neturi mažų vaikų, ir niekam neteko jų prižiūrėti. O ypač 4-6 metų. Dabar vaikai hyperaktyvūs. Tai pirma. O antra. Na neįmanoma net fiziškai, valandų valandas spoksoti tik į vaiką. Mama ar tėtis, vis vien kartais nusisuka. Ar atsigerti, ar į tel skambutį atsakyti, ar tarpusavy pabendrauti. O tam hyperaktyviam, pakanka sekundės, kad dingt iš akiračio.
@Baikit Taip tokia ta tėvų dalia žiūrėti savo vaikus ir nenusisukti nei akimirkai. Išsivedei į kiemą ir žiūri, su vaiku bendrauji užsiimi su juo. Tuo labiau su hiperaktyviu.
Šiais laikais vaikai maži koperfildai dingsta akimirksniu nors mamos labai žiūri.
Tai kad nuo to namo iki upės labai nemažas atstumas, kaip jis iki ten nusigavo?
Pastebėjau kaip žiūri vaikus mamytės žaidimų aikštelėse, vaikai sau mamytės nuo telefonų akių neatitraukia. Reikia gi feisbukui ataskaitas daryti. Graudus vaizdas.
@Nu Manęs (augau sovietų laikais), apskritai kieme niekas nežiūrėjo. Nei 5 metų, nei vėliau. Ta prasme, saugu buvo.
@Nieko Sovietų laikais irgi buvo daug nelaimingų atsitikimų su vaikais. Bet niekas to neviešino nebuvo soc.tinklų. ir dėl, to kad vaikų niekas nežiūrėjo buvo patys sau.
Kažkaip dažni atvejai su tais vaikais tai pro langus krenta, tai nuskesta. Kur tėvų atsakomybė, visi užsiėmę?
Kalčiausi yra telefonai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų