Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuteistiesiems narkotikus ir telefonus nešantys laisvėje esantys jų draugai gerokai įsidrąsino - prie pataisos įstaigos tvoros jie jau eina ginkluoti metaliniais strypais ar beisbolo lazdomis.

REKLAMA

Palei įstaigos tvorą pirmadienio vakarą vaikštinėjęs Alytaus pataisos namų Apsaugos ir priežiūros skyriaus mobiliojo posto prižiūrėtojas pastebėjo keturis įtartinus vyrus. Netrukus du iš jų pradėjo mėtyti per tvorą kažkokius daiktus.

Skubėdamas prie ketveriukės, pareigūnas pastebėjo, kad du iš jų ginkluoti metaliniais strypais ar beisbolo lazdomis.

Pasak Kalėjimų departamento, realiai įvertinęs padėtį, vienas prižiūrėtojas neišdrįso ir nemėgino sulaikyti įtariamųjų - jis tik informavo įstaigos budėtoją. Tuoj po to ketvertas vyrų dingo nakties tamsoje.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto vėliau pareigūnams pavyko rasti jų "siuntinius" - tris paketus su mobiliojo ryšio telefonais. Dviejuose iš jų buvo įdėtos išankstinio mokėjimo SIM kortelės "Pildyk", o trečiasis -dar ir aprūpintas papildomu akumuliatoriumi.

Antadienio vidurdienį šių pataisos namų pareigūnai aptiko per tvorą permestus tris paketus su trimis mobiliojo ryšio telefonais ir, kaip įtariama, psichotropinėmis medžiagomis - apie dešimčia gramų amfetamino.

Įstaigos perimetrą apeinantys apsaugos pareigūnai netoli gamybinės zonos pastebėjo tris gulinčius paketus. Per tvorą jie atskriejo nuo Ulonų gatvės pusės.

Visuose trijuose paketuose rasti mobilieji telefonai. Telefonuose "Nokia 3510" ir "Siemens S60" buvo įdėtos išankstinio mokėjimo kortelės "Labas", o prie "Motorola S115" - lipnia juosta pritvirtintas polietileno maišelis. Jame aptikti du užspaudžiami maišeliai su rusvos spalvos biria medžiaga. Pareigūnai įtaria, jog tai psichotropinė medžiaga - amfetaminas. Kvaišalai svėrė apie 10 gramų.

REKLAMA
REKLAMA

Rastosios medžiagos perduotos ekspertams. Dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo pataisos įstaigos Vidaus tyrimų tarnyba pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Alytaus pataisos namuose šiuo metu bausmę atlieka apie 1100 ne pirmą kartą laisvės atėmimu už nusikaltimus baustų vyrų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų