Teisybę parodė tik rentgenas: tokio vaizdo niekas nesitikėjo

Pirmadienio vakarą Lietuvos muitinės pareigūnai Šalčininkuose sulaikė cigarečių kontrabandos krovinį. Tūkstančiai pakelių nelegalių rūkalų aptikti mobiliąja rentgeno kontrolės sistema patikrinus iš Baltarusijos įvežtą lentų krovinį.

9

Dėl sudėtingų ardymo darbų kurį laiką nebuvo žinomas tikslus sulaikytos kontrabandos kiekis. Naujausiais duomenimis, sulaikytos cigarečių kontrabandos kiekis gali siekti iki 100 tūkst. pakelių, pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba (MKT).

Anot jos, pirmadienį apie 17 val. į Šalčininkų kelio postą krovininiu vilkiku „Volvo“ atvažiavęs Baltarusijos pilietis S. R. deklaravo į Lietuvą gabenantis pušinių lentų krovinį. Tačiau patikrinus vilkiką rentgeno kontrolės sistema, pastebėta, kad lentos gali būti tuščiavidurės.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Teisybę parodė tik rentgenas: tokio vaizdo niekas nesitikėjo

Pradėję detalų krovinio patikrinimą, muitininkai netrukus įsitikino, kad daugelio lentų šonai išpjauti, o pačios lentos prikimštos cigarečių pakelių.

Iš pradžių krovinyje buvo aptikta 5 tūkst. baltarusiškų cigarečių „Minsk“ kontrabandos, jos vertė – apie 15 tūkst. eurų.

Vilkiko vairuotojas sulaikytas dviem paroms, Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų