Rašyti komentarą...
Kas tas SKEPSIS?
Vaistinėje žiūri ,kad tik ką įbrukt žmogui,kad nupirktų
Bent žino kiek nebūtų tyrimų tipo darytų būna prirašyta e,sveikatoje apie kuriuos pats pacientas nežino. Čia šeimos gydytojų pajamoms grėsme nes už kiekvieną atėjusi ir kažkur nusiųsta pacientą šeimos gydytojui yra pinigai. O jei pradės daug ką vaistinės daryti ir žmonės nueis pas vaistininką nes bent paaiškins ką reiškia tie tyrimų rezultatai, ko nepadaro šeimos gydytojai. Jei kas blogai paskambinsim, toks atsakymas dažniausiai.
Vienas didelis biznis pasauliniu mastu. Maisto pramonė ir medikamentu pramonė kaip dvyniai. Vieni gadina žmonems sveikata visokia chemija dedami į beverti be vitaminų maistą, kiti bando mus pašerti vitaminais, kurių turbūt net organizmas neisisavina, ir po to jau bando gydyt vaistais, kurie gal irgi taip negydo kaip turėtų gydyti. Rezultatas toks kad žmogus dar kažkiek pratempia ilgiau, bet kažkam pats pelningiausias pasaulyje biznis.
Gal tik didmiesčiuose teikia tokias paslaugas
Patirusios vaistininkas geriau pats ,negu kažkokia neišmananti gydytoja, čia jau konkurencija,o tai labai gerai.
Jei aš pasidarau kraujo tyrimą, tai juk atsakymo vis tiek negaunu iš Šukių, ko trūksta ar per daug: "Jei kas bus blogai, paskambinsime" ir tiek žinių. O šį vaistinėje naudojamą metodą juk irgi medikai kūrė, turbūt
Patikris ir pasiūlys vitaminų. Po patikrinimo ne bus taip, kad ko nors netruks.
@Pil ir ...daktaras ne vitaminu siulo ?
Labai ačiū ,net nežinojau ,kad tokia galimybė yra .Būtinai pasinaudosiu šia paslauga .nes kraujo tyrimai kainuoja didelius pinigus ,o kur jau garantija ,kad ten 100 % tikslumas.
@Bdn Taigi straipsnyje skaitykite: 70% tikslumas ir jei ko nors truks, o taip bus tikrai, jums rekomenduos krūvą visokių preparatų nusipirkti būklei pagerinti. Tam ir yra šis žaidimas.
O kas tas per žodis ,, skepsio,, ?
@Spiglys Va žemiau siūlei Bibliją skaityti. Paskaityk, gal rasi skepsio apibrėžimą?Vien mandravojimo, kaip matai, neužtenka, dar ir erudicija reikalinga:D.
@Spiglys Gal reikėjo bent pradinę mokyklą pabaigt kad žinot žodžių reikšmę

Skaitomiausios naujienos
Į viršų