Su įkalčiais sulaikyti du kišenvagiai: metodą būtina įsiminti visiems Vaizdo įrašas

 Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams su įkalčiais įkliuvo du kišenvagiai.

Birželio 11 d. apie 12 val. du, kaip vėliau paaiškėjo, dvidešimt aštuonerių ir dvidešimt trejų metų amžiaus vilniečiai, važiuodami 74 maršruto autobusu, slapčia iš penkiasdešimt aštuonerių metų amžiaus keleivio kelnių kišenės ištraukė ir pavogė piniginę, kurioje buvo pinigai, bankų mokėjimo kortelės ir dokumentai. Kišenvagystei įvykdyti jie panaudojo būdą, kuomet imituojamas netyčinis fizinis kontaktas su nukentėjusiuoju, nukreipiant jo dėmesį į kontaktuojančią kūno vietą, tam, kad nejuntamai jam iš kišenės galėtų pavogti piniginę. Tai padaręs vienas iš kišenvagių tuoj pat slapčia perduoda piniginę bendrininkui ir, atsiprašęs nukentėjusiojo, kartu su bendrininku dingsta iš visuomeninio transporto.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Su įkalčiais sulaikyti du kišenvagiai

Šis nusikaltimas buvo suplanuotas ir padarytas prieš pat sustojant autobusui stotelėje „Audėjas“. Įtariamieji išlipę ketino greitai pasišalinti, tačiau buvo sulaikyti kriminalistų. Prieš sulaikymą jie dar ketino bėgti ir vengti sulaikymo ‒ vienas jų, matant pareigūnams, į šalia esančius krūmus išmetė ir pavogtą piniginę su visu jos turiniu. Sulaikant įtariamuosius, buvo panaudoti kovinių imtynių veiksmai bei specialiosios priemonės – antrankiai. Dėl kišenvagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas, sulaikytieji patalpinti į areštinę. Visas pagrobtas turtas grąžintas nukentėjusiajam.

Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai įtaria, kad šie įtariamieji yra padarę ir daugiau panašaus pobūdžio ar kitokių nusikaltimų, todėl piliečių, nukentėjusių ar turinčių kitokios informacijos apie jų nusikalstamą veiklą, prašo kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą telefonais (8 5) 271 6053 arba (8 5) 271 6132.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų