Rašyti komentarą...
LR valdantieji neivertina , kad kare svarbiausias ginkla valdantis zmogus. Kaip kareivis gins sali kurioj skriaudziami jo tevai ?Kur Tautos vienybe?
Vėl išrinkit "Didžiuoju broliu" konservatorius arba socialdemokratus (nesvarbu kuriuos, abi partijos dirba suderintai), vėl savo kailiu patirsit sunkumus. Nesuprantu, kaip per tiek metų rinkėjai nepraregėjo.
Dabar ruošiasi vokiečiams miestą pastatyti ir jiems ir jų šeimos nariams ir aptarnaujančiam ppersonalui atlyginimą mokėti. Kas tokią nesąmonę sugalvojo? 5000 kareivių, tiek pat partnerių, kur dar vaikai, kur aptarnaujantis personalas. Tai mažiausiai virš 10000. o gal net 15000 žmonių. Pvz., Birštinas - 3000 žmonių, Širvintos - 5500 žmonių, Molėtai - 6300 žmonių kartu sudėjus. Tai koks yra Vokiečių miestelio biudžetas??? O Vokiečiai pabėgti iš Lietuvos gali per kelias valandas, kaip JAV iš Afganistano.
daro tai ką sugeba geriausiai tik bezda ir smardina miesto centre.
Lietuvis mažosios Lietuvos
Lietuvis mažosios Lietuvos
Yra tik vienas kelias ,valdymo aparato mažinimas ,nes prikurta apartamentų,departamentų ,kiekvienam bažnytkaimyje ir miesteliuose savivaldybės ,gyventojų sparčiai mažės ,nes keliasi į šiltus kraštus ,pasižiūrėkit į bustų pirkimo bumą ten.Čia liks biedniai ,nors koks skirtumus kas juos valdys su bliudeliais jau dabar eilės prie karitų ir jų daugės padidinus apmokestinimą ir vargu ar atsiras norinčių gintis...
@Lietuvis mažosios Lietuvos valdymo aparato mažinimas - ne Lietuvos kelias. Lietuva (valdžia) septynmyliais žingsniais žengia aparato didinimo keliu, ir nesustos. Tauta vergiškai paklusni, tempia ant pečių korumpuotą biurokratiją.
Štai ir atėjo laikas jungti rajonų ir miestų miestelių savivaldybės ,pinigų bus sočiai dar reiks gerai pagalvoti kur dėti ,juk sumažėtų valdininkų apie 50 procentų ir apjungus likusiems padidinti atlyginimą. Pradėkim protauti kol neišsilakstėm ,nes baigia išpirkti būstus šiltuose kraštuose ,tad žmonių sumažės trečdaliu dar ,tad kam tiek savivaldybių ir valdininkų ir ką jie valdys...
Kažko kantriai tyli visos tos "visokios", sočiai iš valstybės biudžeto išlaikomos žmogaus teisių ginimo organizacijos, kurios paprastai po to, kai kažkas išteplioja sinagogos duris ar išdrįsta nusivalyti kojas į gėjų vėliava, kas taip pat yra netoleruotina, raunasi į pirmąsias kovotojų su neapykantos nusikaltimais gretas. Nesinori tikėti, bet darosi panašu į tai, kad net ir vandalai šioje valstybėje jau ne visi vienodi. Bendrai tai nenuostabu, jei perpranti šiandieninės valdžios vykdomą politiką ir prioritetus. Juk turbūt ne kiekvienas gali sau leisti Seime sutiktam parlamentarui pasiūlyti čiulpti už dvidešimt penkis eurus. Žmonės šneka, kad net prie stoties brangiau kainuoja.
Šarūnas Stepukonis buvęs BaltCap fondo parteris įtariamas galimai pasisavinęs mažiausiai 16 milijonų EUR fondo lėšų.
Galimas daiktas, kad pralošė kazino.
Kažkam šokas, kažkam juokas, o man nei antakis nepakilo.
Kada žinai, kad vieno stambaus korpo vadovas yra vos ryšį su realybę išlaikantis niūchas.
Kada matei, kaip vieno fainuolio tech biznis masiškai atleidinėja darbuotojus, o jis važinėja su Ferrari ir pas piarščikus užsakinėja pranešimus spaudai apie ambicingus plėtros planus.
Kada stebėjai ne vieną startupą taip ir neišeinant į rinką su galutiniu produktu, nes investorių pinigai ištaškyti kekšėms ir Tesloms.
Kada vienos didelės partijos atsakingas asmuo imdavo pinigus iš iždo ir perskolindavo draugams už saldų procentą.
Kada girdėjai jauną medikę pasakojant kaip vienos svarbios ligoninės žvaigždė chirurgas bandė ją užgulti, kol ji miegojo poilsio kambaryje.
Pradedi suprasti, kad mes gyvename visuomenėje, kurioje narcisizmas ir sociopatija yra konkurenciniai pranašumai.
Kažkur 2000-aisiais atsirado ta filosofija, kad rezultatas yra viskas ir nesvarbu kaip pasieksi.
Tai buvo kvietimas visiems narcizams ir sociopatams – jiems niekada nerūpėjo kaip dūžta kiaušiniai, kad išsikeptų omletas.
Valdyboms seniai nebeįdomu, ką daro jų vadovai ne dėl to, kad jos durnos, o todėl, kad niekas nenori žinoti kas vyksta.
Daug žinosi – bendrininku tapsi.
Yra rezultatas ir vienodai žydi sodai kaip jis pasiektas.
Jei ką – vadovą pasodinsim, pavaidinsim šokiruotus ir pasamdysim naują.
Tai yra sistema, statyta dešimtmečiais, palaikoma dešimčių, jeigu ne šimtų tūkstančių žmonių.
Ji yra prasiskverbusi visur: valdžia, verslas ir viešasis sektorius.
Čia buvo pirmosios gėlytės, nes laukia didysis susikratymas.
Toks, kokio turbūt nematėm nuo 2008 m.
Ramios naktelės visiems.
Marius Sukesian
Tikrieji politinio-skaidrinimo nusikalstamo susivienijimo organizatoriai ir vykdytojai!
Čia tik nedidelė dalis informacijos apie G. Langsbergio suburtą nusikalstamą politinį susivienijimą.
Kaip aukščiausi konservatorių elito nariai organizavo nusikaltimus, galimus valstybinio turto pasisavinimus, stambaus masto kyšio ėmimus-davimus!
Tik mūsų vatnikų-skaidruomenės valdomas eLeRT nesuveba panašių tyrimų atlikti.
Ypatingai atkreipti dėmesį į jų daržo kiaulytes, kurios vis siūlo statyti karinius miestelius, nes stebuklingai visų KARINIŲ MIESTELIŲ statybas laimi MG Baltic su L. Kaščiūno ir A. A nušaus ko pagalba.
Karinė nusikalstama gauja kaip ir Ukrainoje.
Dedule BALKONELIUI...- klakeriai renkami
Dedule BALKONELIUI...- klakeriai renkami
Vytautas Landsbergis
19 val. ·
APGULTYJE
( Sausio 13)
Apgultyje
kai laukėme puolimo
ir butelių benzino pragaro
kad liktume Pilėnais
ar mokinio Romuko didelės ugnies auka
turėjome ginkluotės: buvo tai
keli medžiokliniai,
keli atsikastieji partizanų vamzdžiai
ir dar močiučių atnešti
keli nūnai sudžiūvę gabalėliai
šventos Agotos duonos.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų