naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį nuotoliniame Lietuvos socialdemokratų partijos tarybos posėdyje užfiksuoti pikantiški vaizdai.

Šeštadienį nuotoliniame Lietuvos socialdemokratų partijos tarybos posėdyje užfiksuoti pikantiški vaizdai.

REKLAMA

Viena dalyvių, per posėdį pamiršo išjungti savo vaizdo kamerą. Tuo metu moteris nusimovė kelnes ir pasirodė su apatiniais.

Pirminiais duomenimis, moteris galimai yra Jurbarko skyriaus narė.

Naujienų portalas tv3.lt anksčiau rašė, kad ir nuotoliniai Seimo posėdžiai vis pažeria netikėtumų. Neseniai Lietuvos tėvynės sąjungos-krikščionių demokratų narys Bronislavas Matelis Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto posėdyje pasirodė su apatiniais. Apsinuoginusio vyriškio vaizdas nuotoliniame posėdyje – ne pirmasis toks nutikimas.  

Nuotoliniame Seimo posėdyje balsuojant dėl Savivaldybių asociacijos siūlymo Metodikos įstatyme įteisinti nuostatą, kad GPM pajamų netektis dėl Vyriausybės sprendimų savivaldybėms būtų kompensuojamos 100 procentų, B. Matelis atidavęs savo balsą atsiliepė į skambutį telefonu ir pakilęs nuo kėdės ekrane pasirodė su apatiniais. 

REKLAMA

Posėdyje dalyvavusių Seimo narių, regis, vaizdas nesutrikdė. Jie net nepastebėjo kolegos šio gesto ekrane.

Matelis: apgailestauju, jeigu kas nors tikėjosi daugiau

Kiek vėliau apie šią kuriozinę situaciją socialiniame tinkle pasidalino ir pats parlamentaras B. Matelis.

REKLAMA

„Šiandien Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto posėdyje pasirodžiau lyg tik ką gimęs ir todėl vos apsirengęs. Apgailestauju, jeigu kas nors tikėjosi daugiau ir įspūdingesnio vaizdo, bet nusivylė.

Buvau tuo metu savo namuose, dariau mankštą ir pamačiau, kad laikas jungtis į posėdį. O tada paskambino viena žurnalistė, griebiau telefoną, prašiau palaukti, kol pabalsuosiu, tuomet atsistojau ir nuėjau kalbėtis.

Griežtai paneigiu visus spėliojimus, kad kambaryje kartu buvo ir kolega Petras ar jo draugas“, – feisbuke rašė jis.

REKLAMA

Dar kovą Matelis prajuokino Verygą

Dar kovo mėnesį Seimo darbotvarkę aptemdė techniniai trikdžiai. Seimo plenarinį posėdį fiasko pavadino valstietis Aurelijus Veryga, kuris savo feisbuke pasidalino trumpa jį prajuokinusia posėdžio ištrauka.

A. Verygos pasidalintame vaizdelyje matyti, kaip Bronislovas Matelis posėdžio metu krapštė nosį. Kaip teigė A. Veryga, „kol sistema stringa, yra kas susiranda darbo“.

„Šiandieninis Seimo posėdis yra visiškas fiasko. Po kiekvieno balsavimo begalės Seimo narių priekaištai, kad negalėjo balsuoti, kad neveikė sistema. Ar tokie sprendimai legitimūs? Manau, kad ne. O kol sistema stringa, yra kas susiranda darbo“, – rašė A. Veryga.

REKLAMA
REKLAMA

Pusnuogis posėdyje pasirodė ir Masiulis

B. Matelis ne vienintelis politikas Seimo nuotoliniame posėdyje pasirodęs pusnuogis politikas.

Gegužę Konservatorius Kęstutis Masiulis viename iš nuotolinių Seimo posėdžių taip pat pasirodė apsinuoginęs. 

Politikas nepastebėjo, kad telefono kamera transliuoja vaizdą iš vonios kambario, tačiau tą pamatę kolegos nesulaikė šypsenų. Vėliau valstietė net prisipažino, kad nerimavo, jog telefonui nukritus, konservatorius parodys daugiau, nei derėtų.

REKLAMA

„Tai buvo rytmetis, aš vienu metu 2 zuikius šoviau, klausiausi posėdžio, ir dalyvavau jame, ir šnekėjau bent porą kartų ir tuo tarpu barzdą skutausi, nu vat ir tokios aplinkybės“, – sako Konservatorių frakcijos narys Kęstutis Masiulis.

Kaipmat į tokį vaizdą sureagavo kolegos. Šypsenos atsirado ir vyrų, ir moterų veiduose. „Dalyvaujame tik rimtose diskusijose dėl įstatymų projektų, bet ir kartu dar maudosi vonioje, ir atlieka savo higieninius reikalus. Dėl to mes ir nusišypsojome daugelis komiteto narių“, – pasakoja Mišrios grupės narė Rita Tamašunienė.

REKLAMA

Tiesa, tuomet  B. Matelis problemos nematė. 

„Na, žmogus skutosi barzdą. Nesitempė į vonią skustis kartu kokio draugo savo, kaip Petras Gražulis, nesiglėbesčiavo su kažkokiu svetimu vyru ar svetima moterimi, tai toks linksmas vaizdelis“, – teigė jis. 

Apsinuoginęs vyriškis užfiksuotas ir Seimo Kultūros komiteto posėdžio metu

Praėjusių metų gruodį socialiniuose tinkluose pasklido internautams daug klausimų keliantis vaizdo įrašas. Jame nuotolinio Seimo Kultūros komiteto posėdžio  už parlamentaro Petro Gražulio nugaros pasirodo apsinuoginęs vyriškis.

REKLAMA
REKLAMA

Tuomet Seime visiems kartojo, kad tai esą Andrius Tapinas, nors jis į vaizdo įraše matytą vyrą net nepanašus.

„Tai buvo Andrius Tapinas, tikrai buvo A. Tapinas. Ir jeigu netikite, paklauskite jo paties“, – kalbėjo politikas ir aiškino, kad esą A. Tapinas jį „persekioja visur“.

„Jis visur. Aš Gargžduose, Tapinas Gargžduose, aš Palangoje lankau Monikutę, savo dukrytę, jis po langais stovi. Aš Seime, jis bendrabutyje. Jis mane jau pusę metų persekioja. Ten buvo Tapinas, neturėkit jokių iliuzijų. Ir niekas manęs asmeniškai neklauskite“, – teigė P. Gražulis.

REKLAMA

Nuogybės ne tik nuotolinių posėdžių metu

Rugpjūtį P. Gražulis ir Naglis Puteikis norėjo parodyti video apie rugpjūčio 10 dienos riaušių provokatorius, tačiau paspaudė ne ant to vaizdo ir ekrane pradėjo rodyti nuogybes.

„Ir paskutinis epizodas, kurį mes norime parodyti, tai yra štai, iš esmės – apie tai, ką kalbame“, – ištarė N. Puteikis.

Jam paspaudus ant vaizdo klipo pasigirdo triukšmas ir visi žiūrėję spaudos konferenciją išvydo nuogybes ekrane. Ekrane buvo įjungtas romantiškas vaizdelis, kur nuoga porelė gulėjo putų vonioje.

Šis trumpas vaizdas atrodė, kaip iš suaugusiems skirto filmo. Tai buvo kelių sekundžių ištrauka iš rusiško serialo.

Lyg nieko nebūtų buvę, P. Gražulis toliau tęsė spaudos konferenciją ir kalbėjo apie artėjantį rugsėjo 10 d. mitingą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų