Seimo socialdemokratų frakcija (LSDP) skelbiasi, jog finansų ministrės Ingridos Šimonytės teiraujasi, ar jos vadovaujamos ministerijos patalpų nuomos išlaidos – pagrįstos.

„LSDP frakcija klausia, ar Finansų ministerijos departamentų patalpų nuoma „Vilniaus vartuose“ yra tinkamas sprendimas, atsižvelgiant į dabartinę nekilnojamojo turto rinkos situaciją bei mažėjančias nuomos kainas. Taip pat norima sužinoti, ar Finansų ministerija imasi ir, jeigu taip, tai kokių priemonių, atitinkamai pakeisti patalpų nuomos sutarčių sąlygas“, - cituojamas paklausimo tekstas.

Atmintis - skylėta?

Tačiau socdemai, regis, „pamiršo“, jog sutartis dėl Finansų ministerijos specialistų įkurdinimo "Vilniaus vartuose" buvo pasirašyta praėjus beveik mėnesiui, kai finansų ministro pareigas pradėjo eiti socialdemokratas Rimantas Šadžius, skelbė "Lietuvos žinios".

Laisvalaikio ir verslo centrą pastačiusios bendrovės "Ranga IV Investicijos" vadovas Laimutis Pinkevičius anksčiau dosniai rėmė socialdemokratus.

R. Šadžius viešai yra prasitaręs, jog "Vilniaus vartai" - arčiausiai esantis biurų pastatas. "Arčiau tik Lukiškių kalėjimas", - tuomet sakė jis. R.Šadžius taip pat viešai buvo paskelbęs, esą patalpų nuoma per metus atsieis 12 mln. litų, tai yra milijoną litų per mėnesį, tačiau vėliau savo žodžių išsigynė.


Rašyti komentarą...
2009-08-28 16:26:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kaip pasisuka nesusikalbėjimas tarp socdemų
Atsakyti
0

a
ase
2009-08-28 16:55:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaire nezino ka daro desine
Atsakyti
0

l
lina
2009-08-28 17:10:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
socikai nori bartis, bet net tam nebegabūs
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų