Rašyti komentarą...
Tai manipuliacija. Dabartiniai teisėjai ir prokurorai su savo veikla mano nuomone daugiau žąlos pridaro nei naudos. Kuo jų bus mažiau, tuo geriau manau. Algos- irgi manipuliacija. Policija mažai uždirba, teisėjai, prokurorai..? Bet gerbiamieji- fabrikuose žmonės dirbdami sunkiai 750 uždirba. Tai vos ne pusė visuomenės. Tai kokios visoj Lietuvoj algos, tokios turi būti ir pas juos. Ar daryti norit privilegijas kaip Rusija ir Baltarusija? Dauguma jų ir taip teršia savo mundurą, iškreipia teisingumą teismai, nuteisia nekaltus korupcinėse bylose. Sorry...
Problema tame, kad įteisintas yra nusikalstamumas. Advokatai visais būdais bando papirkti teisėjus ir prokurorus. Tad nusikaltėliai turi didžiulius pinigus ir įtaką vastybės auksčiausiuose sluoksniuose ir jie yra įsitikine, kad viską gali pinigai ir jiems negalioje jokie įstatymai. Tad šalis valdoma nusikaltėlių ir jų parankinių. Jei gali daryti nusikaltimus ir niekas taves negali pakaltinti, nes bijo susidorojimo. Informacijos slaptumo nėra, ji yra nutekinama ir nusikaltėliai tampa vis įžūlesni, jie nepaiso nieko. Narkotikų verslas krauna milžiniškus pinigus ir užtikrina galudžius ryšius su savo nusikalstamos grupupotės nariais. Jei nusikaltėliai turi labai gerus ryšius ir tiesiogiaibendrauja su kalėjime sėdinčiais kaliniais, jiem teikia narkotikus ir kitus daiktus. Jei net kalėjimų viršininkai yra nusikaltėlių pusėje ir gauna mokesčius už leidimą savo buvusiems ir esamiems pavaldiniams prekiauti narkotikais kalėjimo teritorijoje. Tad nusikalstamas pasaulis vis labiau įtrauke naujus asmenis ir augą. Šiandiena jau niekas nėra saugus, kai matome kokie kyšiai vaikšto seime, savivaldybėse, FNTT ir kitose valstybinėse institucijose. Tad norime, kad mūsų teisinė sistema rizikuotų savo darbuotojų gyvybe, kai dalis jos narių jau yra susidėje su nusikalstamu pasauliu ir atstovauja jų interesams. Todėl jei teisėjai, prokurorai nėra įsipainioje į nusikaltėlių pinkles ir yra sąžiningi jie tiesiogiai rizikuoja savo gyvybe. Tai ko norime patys auginame nusikaltėlius ir kažkas bandydamas su jais kovoti gali būti nužudytas. Todėl ir bėga darbuotojai iš tokių tarnybų, o žmonės iš tokios šalies. Čia pinigas visagalis ir yra mūsų daugumos gyvenimo motyvas ir pasididžiavimas. Juk visi trokšta beprotiškų turtų galvodami, kad juos nusineš į kapus. Pažvelkime Matijošaičių klano turtus, kurių niekas net nesugeba suskaičiuoti ir įvertinti, o kyšiai ir toliau imami ir niekas už dyka nedaroma. Grobimas vis toliau didėja ir norai vis augą ir nesimato jiems pabaigos. Čia žmogus jiems yra niekas, nesvarbu ar tai būtų šeimos narys ar svetimas. Čia pinigas yra viskas. Tačiau kauniečiai eina iš proto juos garbindami, nes neva jie labai daug duoda Kaunui. Taip Kauna išpardavinėja, išvage ir dalį pinigų tenka investuoti, kad durniams parodyti, juk tikrai kažkas gero vyksta. Juk ne jie kuria verslą, ne jie atveda investuotojus, ne jie stato statinius, jie tik kažkiek savo sugrobtų pinigų skiria šiems projektas. Dalis per projektus pastatytų statinių atitenka Matijošaičių klano draugams ir jų didiesiems kyšininkams. Tad jau pats blogis vyksta valstybinėje įstaigoje, tačiau ar kas nors bandys juos nubausti, aišku kad ne, nes bijo kad su juo bus susidorota. Tokio masto nusikaltėlių ir jų palaikomų gaujos narių niekas nejudins. MAtome nusikaltimą, tačiau bausmės nėra. O kur dar parama Rusijai, tiesioginė per investicijas ir netiesioginė per verslo vykdymą ir mokesčius. Čia pakalbėjo ir tyla. Tai rodo, kad net seimas bijo tokio klano.
Teisėjai tarnauja prokurorams.
Policininkai tarnauja prokurorams.
PROKURORAI-KAM TARNAUJA?
PINIGAMS?
matėte bankrutavusį teisėją ar prokurorą???
kaip darbo partijos veikejos sunelio smurtautojo prievartautojo, galutinai zlugo teismu sistemos prestizas.
Liūdna tiesa teisėsaugoj - nėra tikrų žmonių, kurie žinotų istatymą, kodeksus ir pritaikytų juos bylose. Teisėjai bijo ir yra "pakabinti" kažkokio tai šantažisto, kuris turi daug medžiagos apie jį/ją ir su tokiu teisėju, prokuroru galima daryt ką tik nori.. O kas daugiausiai turi medžiagos.....
Eina viešų darbų dirbti, lodariai.
O ką nėra jaunų teisinkų? Nėra jau tokios specialybės? Kame problema, išėjo senas ateina naujas į jo vietą.
@Gedas Jaunų yra pilna.Bet ateiti dirbti teisėju už tokią algą norinčių mažai. Niekas nekalba apie didžiulį darbo krūvį, darbo apimtis ir psichologinę įtampą. Gajus mitas,kad teisėjai tik sėdi už stalo ir pinigus žarsto lopetom. Gal kas nors iš žurnalistų pakalbintų atvirai jauną teisėją, nustebtumėt išgirdę tiesą.
@Gedas Nauji žmonės klanui nepriklauso gali klanas subyreti
@Matai Jaunųjų klanas dar baisesnis ir begėdiškesnis.
@Gedas Vat kad neina, 83 tuščios vietos. Prašom kandidatuot
Ko jie ten kankinasi už tas kapeikas, tegu eina lauk
Kad valdžia puikiai žino kaip gyvena teisėjai, prokurorai ir turbūt vadovaujasi caro laikų įsaku kuri buvo vienas caras parašes kai skyrė valdininką. " Rabota vorovskaja, žalovanie ne podležit". Nemačiau kad jie blogai gyventų. Mašinos, namai, geros atostogos.
@Aš galvoju Pažįsti gal kokį vieną. O gal ir nė to, tik iš spaudos peršamos nuomonės. Eik ir padirbk. Bet, tikriausiai,nebaisiai sugebėtum :)
@Negalvok Gal ir sugebeciau. Bent sąžiningai nuspręsti tai tikrai.
@O Kiekvieno sąžinė yra kitokia.
@Aš galvoju Skvernelis net prokuroru nebuvo, o namą iš senių už dyką gavo...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų