Šimonytė: Lietuva pasiūlė Estijai pagalbą dėl koronaviruso situacijos

Lietuva pasiūlė pagalbą sunkioje situacijoje dėl koronaviruso esančiai Estijai, laukiama atsakymo, kuo galėtų prisidėti, patvirtino premjerė Ingrida Šimonytė.

„Esame informavę, kad esame pasirengę padėti, dabar tiesiog laukiame iš kolegų Estijoje, kad būtų indikuotas konkretus poreikis, kuo galėtume prisidėti“, – trečiadienį Seime žurnalistams sakė premjerė.

Anot jos, Lietuva galėtų į Estiją nusiųsti medikų brigadą, bet šiuo metu laukiama atsakymo, ko labiausiai reiktų. I. Šimonytė taip pat patvirtino, kad su vizitu į Estiją šuo metu yra išvykęs užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

„Galbūt medikų pajėgomis, galėtume nusiųsti medikų brigadą, ar kažkokiomis kitomis priemonėmis, bet pirmiausia turime sužinoti, ko estams iš mūsų labiausiai reikėtų. Šiuo metu ir esame informavę, kad esame pasirengę pagalbą suteikti“, – sakė Vyriausybės vadovė.

Estijoje sparčiai plintant britiškojo varianto koronavirusui nuo ketvirtadienio įvedamas griežtas karantinas, o šalies ministrė pirmininkė Kaja Kallas situaciją įvardino kaip „itin kritišką“.

Estijoje pastarąją savaitę buvo fiksuojami rekordiniai sergamumo COVID-19 rodikliai, antradienio duomenimis, per praėjusią parą atlikus 6 827 testus nustatyti 1 308 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai.


Rašyti komentarą...
R
ROMA
2021-03-10 11:27:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saviem neužtenka mediku siūs į Estija .MUMS TRŪKSTA DAR MIRTINGUMO SKAIČIAUS PALIKS LIKIMO VALIAI IR SKAIČIUS BUS.Tokia politika.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų