Šimonytė apie mokyklų atvėrimą: pradėjus veikti pradinėms mokykloms, padidės rizika plisti Covid-19

Premjerė Ingrida Šimonytė pripažįsta, kad negerėjanti Covid-19 situacija Lietuvoje verčia atidėti pradinukų grąžinimą į klases. Jos teigimu, atvėrus mokyklas, kils rizika, kad virusas plis dar sparčiau.

„Su pradiniu ugdymu situacija yra galbūt šiek tiek keblesnė todėl, kad vaikus į mokyklas norėtume grąžinti kaip įmanoma greičiau. Bet jūs patys puikiai matote, kad ne vienas atvejis dabar veikiančiose šveitimo įstaigose yra nustatomas, kalbu apie darželius. Akivaizdu, kad pradėjus veikti ir pradinėms mokykloms, ta rizika dar padidės ir bet kokie kiti atvejai tą labai aiškiai paliudija“, – žurnalistams trečiadienį kalbėjo I. Šimonytė.

Anot premjerės, tikimasi, kad vienoje Vilniaus mokykloje vykdomas bandymas pasiteisins, tuomet būtų galima galvoti apie pradinukų grąžinimą į mokyklas.

„Dabar mums svarbu įsitikinti, kad algoritmas, kuri susikūrėme bendradarbiaudami su Vilniaus miesto savivaldybe, veikia. Jeigu jis veikia, apie mokyklų atidarymą galime kalbėti gerokai saugiau“, – sakė I. Šimonytė.

Portalas tv3.lt primena, kad Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos dalies klasių mokiniai dviem savaitėms grįžo į klases. Tai savivaldybės vykdomas eksperimentas, kurio rezultatus ketinama aptarti kitą savaitę.

Visą Šimonytės komentarą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
D
Dri
2021-02-24 15:49:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kam tuos mokytojus su vakcinuoti reikėjo? Rudenį, kai grįš į mokyklas vėl vakcinuosit.
Atsakyti
-2

P
Pritariu
2021-02-24 15:47:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bent kartą poniutei smegenys suveikė tinkamai.
Atsakyti
-9

J
Jau
2021-02-24 16:49:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir ką ta vakcinacija duoda. Pilnai vakcinuoti žmonės serga
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų