Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pirma nereikia meluoti, kad med ten kažkur " pirmaujam", antra reikia kažką daryt, o kad čia kažkokia mergička paverkaus ar nuo to kas pasikeis?
Yra toks posakis: yra 3 melo rūšys - melas, didelis melas ir statistika
tarnyboms surištos rankos. Vieniems galima, kitiems draudžiama. Nervų pakrikimas, kaip kasdienybė: nušauti, užmušti, suluošinti...Jeigu yra agresyvus namiškis, kurie šaukiasi medikų ir policijos pagalbos, o atvykusio laukia su vėzdu, kas tada įvyksta, lieka gyvas vienas iš dviejų. Tik kuris? Nėra trumpai, aiškiai ir įstatymiškai įrėmintas toks atvejis iki galo. Daug landų visose sferose, o kaltininką nustato greitai, tas, kuris liko gyvas.
gelbėjimo tarnybų,tarybų, organizacijų, draugijų, o padėtis vis blogėja. Kai prasideda žudynių vajus, išlenda pakomentuoti ir vėl viskas iki sekančio karto. Niekas nedirbama, slunkiška atmosfera ir jokio proveržio. Tai liūdina. Ir gėda.
Šeimos gydytojai Dažnai susiduria su nenorinčiais gydytis psichais. Namiškiai kenčia, ir nieks negali nieko padaryt. Psichų lsusvę elgtis kaip nori gina konstitucija. Jei medikai galėtų po namiškių tarkim 2_3 skundo siųst prievarta gydytis, jokių konvencijų nereiktų.
Pas mane Ukraina gyvena virš galvos, ne duok dieve kiekvieną dieną savo žmoną muša
Įdomu,kaip Ukrsinoje padeda Stambulo konvencija ?Čia gal jos stūmėjai Raskevičius susirūpinęs išskirtinai tik smurtu prieš moteris ir Armonaitė gal papasakotų.Nes joks smurtas fizinis ar psichologinis prieš jokią lytį, amžių netoleruotinas. Ir koks absurdas Lietuvoje visi teisės aktai yra ,tik vieni nevykdo,kiti sugeba tik pliurpti apie tai o dabar dar viena grupė nori užsidirbti pinigų iš to propagandai belytės ideologijos.
Tos dur nes mano kad tik stambulo konvencija moteris išgelbės. Na tikros prietrankos tos feministės.
Moralinis nuosmukos paleistuvystės meilužės ,meilužiai paskui nužūdimai.
Kažkodėl viskas suplakta į krūvą ir pavadinta smurtu prieš moteris. Sūnus,kuris matyt psichikos ligonis jei nužudė motiną ,moterys pasirenkančios aiškius nusikaltėlius tiesiai iš kalėjimo sugyventiniais,kad tik vyrą lovoje turėtų ir kiti panašūs nusikaltimai kai it narkotikai tapio epidemija bukai vien smurtu prieš moteris nepavadinsi
Jei moralė,kultūra iškeistą tik į seksą kaip gyvūnų pasaulyje tai smurtas bus visur .
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų