Rašyti komentarą...
O pacientai neatsistebi šeimos gydytojų paslaugom
Visiskai nieko nesuprantu-ar gydytojai turi mus gydyti,ar mums juos saugoti nuo visu infekciju.Jau geri metai kai mes juos saugome,neiname i poliklinikas,nesidarome jokiu tyrimu,proceduru,juk gydytojo sveikata-tai sventa.Pasikalbame telefonu,padiktuojame kokiu vaistu norime........ir ciau bambino.
Pasirodo kad pas gydytojus reikia eiti sveikam...
Sloga, temperatūra, gerklės, galvos skausmas, raumenų skausmas, kaulų laužymas, šaltkrėtis...visi šitie simptomai yea ir papraščiausio gripo, kurį kažkadaise ne vieną kartą esu surgusi. O kur jis dingo tas paprasčiausias gripas, ne peršalimas, bet gripas? Čia turbūt ir sloga pripaišoma covidui.
@T Gripas niekur nedingo. Bet gydytojai visais laikais sakydavo, kad su gripu į polikliniką neiti. Nedarbingumas buvo duodamas ir paskambinus telefonu
O aš negaliu atsistebėti gydytojų užsienio kelionėmis prasidedant pandemijai ir jos metu.
Turėjau keletą nedidelių sveikatos sutrikimų, žiemą ėjau pas šeimos gydytoją konsultuotis, tai jo atsakymas buvo "covid liekamieji reiškiniai". Praeitą mėnesį dėl sportinio intereso atlikau covid antikūnių kiekio testą. Jų nėra. Reziume: kitų ligų apart covid nėra.
Ateina.. o ka zmonem daryt? "Gydo" telefonu, arbatelem, plauciu uzdegimas komplikuojasi uztat ir tiek mirciu. Nekalbu jau apie kitas ligas.. Pasikonsultuot ir su vaistininku galima, isvis tuomet kam tos ligonines ir poliklinikos
Db pas gydytojus gali tik sveikas patekti.Jei temperatura virs 37,tai jau corona
O tai daktarai nepaskiepyti !?
o ką žmogui daryti ? Greitoja neatvažiuos jei dar vaikštai, o į polikliniką neprisiskambinti , kartais visa diena tenka ant telefono " kabėti .?
Į viršų