Rašyti komentarą...
Gyvenime nenaudojau antibiotiku. Vezys ir gydomas be vaistu. Tik visi nori lengvu keliu ir reklama savo daro. As ir kovidu persirgau ir jokiu vaistu nevartojau. Nemazai nuo matinimosi priklaoso ir daugiausiai sveikata nuo zmogaus agresyvumo lygio, kiek jis visokiu pretenziju ir nuskausu, isizeidimu turi. Jei labai daug turi, gamta pradeda ji mokyt, duoda jam ligas vezi panesiot ir jis pradeda idemiau viska klausyt daugoau mastyt kad gal kazka netaip daro. Todel vezys puikus dalykas, padeda teisingiau gyvent.
is Lietuvos vaistai isvezami i Ukraina,nuosirdus ACIU Ukrainos atstovui Nausedai.
paskaitykit Švabo plana,vienas iš punktų panaikint vaistus ,vaistines ir visus žolinius vaistinius prieparatus,manau pradedama pamažu įgyvendint
Turiu Vokietijoje giminių gydytojų. Paprašiau, nupirko keletą dėžučių plataus spektro antibiotikų. Dėl viso pikto. Jei susirgtų kas nors iš šeimos ar rusai užpultų.
Žiemai reikės prisipirkti rusiškų antibiotikų
@Na kur rubliu gausi?
vaistinėje tik HEMATOGENAS bus parduodamas
@eee gliukozė
Jei ir toliau vadovaus tokia ministerija su Dulkiu priešakyje , tai būsime gyvi tik iš šventos dvasios ! Nebus vaistų , vyks natūrali atranka ! Kas juos sustabdys ?
Vadinasi, gaudavo iš Rusijos ir
Vadinasi, gaudavo iš Rusijos ir
Baltarusijos.
Tai reikia skubiai organizuoti gamybą Lietuvoje.
@jo O žaliavų tai nėra ! Matai, brolyti, iš oro "nesigamina" vaistai...
Trūksta antibiotikų, o kodėl netrūko marmalo (nuodų) , kuriuos švirkštėt per prievartą žmonėms? Kaip kitaip išnaikinti, ar netaip išgamos?
@Raima turi, ir antibiotikų, tai pas juos ne zopa Europa?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų