Rašyti komentarą...
Pvz. Šiaulių centro partijos skyrius neturi net patalpų, nors galėtų išsinuomoti nors tualeto dydžio patalpas, jeigu ir tas per brangu, galėtų nors kas nors išnuomoti tualetą nors 4 metams. O partiečiai galėtų jį atsiremontuoti ir neužmiršti atsargai turėti daugiau dezodorantu. Dar svarbu, kad kas galėtų skyriaus pirmininkui padovanoti nors pigiausią telefoną, o taip negalima net keletą žodžių pasakyti ar paklausti
Politiniai lavonai, o Puteikis, tai matyt,kad rusu agentas.
Balsuokit uz ka sirdis liepia.
Tik neklausykit situ parsidavusiu, korumpuotu "politologu, apzvalgininku, analitiku". Jie visi liepia tik balsuot uz liberalus ar koncervatorius. Tikiuos, jus pati matot, ka per 30m. padare sitie "patriotai".
Būkit prašau mandagi ir nesitujinkit.
O už ką tamsta siūlytumėt balsuoti ? Gal už nieką ? Geriau sugadinti ? Kadangi jie meluoja, nesistengia. Iš tikro - už ką ???
Tie patys, nemalonūs veidai lenda ir nieko doro Lietuvai nenuveikia. Nulis. Minusas.
Kvietimas į sеКso klubą - gofuck.club
"įvairaus plauko avantiūristus ir žulikus tiesiog imtis žaidimo" - tai čia politologo leksika? Tai sistemos vergo komentaras. Svarbu apdergti...Gėda Krupavičiau.Tai įvardinkit tuos žulikus. Gal kaip tik tie žulikai sėdi Seime ir jų niekaip negalima iškrapštyti?
Užsisėdėję ir aptingę Seime valdantys ponai neatsiskaito ką nuveikė ,o rinkėjas mulkinamas ir balsuoja "žabalai"(aklai ), nežinodamas Tautos išrinkųjų nuveiktų darbų. Valdantieji meluoja ,peni rinkėjus saldžiais pažadais . Ideologija lietuviškoms rinkimų šaikoms nebesvarbi ,tai tik įrankis prisiknist prie valdžios lovio. Kodėl nepainaikintos partijos ,pažeidusios LR Konstituciją ,o jų vadovai nenubausti lenda įš ES parlamentą?
@Petras Visi prie lovio lenda aferistai. Seniai juos reikejo nusalinti tuos vagis ir eferistus. Reikia i seima normalius kaimo zmones pasodinti tai tvarka butu lietuvoje.
Gerb.propagandinis "politologas" Ivanovas vel rodo savo issilavinima ir ismanyma ir zeria argumentus : cirkas, klounai, profanacija...
Sakyk is karto uz ka siulai balsuoti? Uz konservus ir liberalus? O nesek cia pasaku apie marginalus ir populistus.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų