Rašyti komentarą...
Kam tos rašliavos romanų pavidalu - reikia lakoniškų, o ne plepalų. Per visus karo metus rašiniai nelabai nutolo nuo turgaus istorijų - plepama apie ruskių bėdas, vadų ligas, baimes, bet labiau reikia rūpintis savomis problemomis, nes mums ruskių problemų nereikia spręsti, bet nėra kam spęsti savų. Jau, juokaujant, nuo pat dinozaurų laikų, skaičiau tarp eilučių - svetimų bėdų vardinimas yra paslėpta forma kalba apie savas, arba naivus bandymas nuvesti dėmesį nuo savų problemų, skandalų, pav. reikia besąlygiškai atstatydinti konservuotuosius ir visokius lieberius, laisvuosius nuo pareigų ir sąžiningos veiklos ir besidangstančius lozungais apie demokratiją, lygias teises ir kt. Bet būtent tų dalykų ir nėra - kokia čia demokratija, kai keli procentai pasisavina daugumos sukurtą produktą ir kai vieni lygesni už kitus - teisė yra tik turintiems daug pinigų. Pabandyk ką nors spręsti teismuose - arba amžinas procesas, arba iš viso joks.
Nu, rask skirtuma cia tu kuri,bet tyngi uz save pakovot. Sedi ant sofutes ir va pedopartija kuria vogimo skemas is taves. O ten uz save nepakovosi. Ten is taves vos gimus vagia. Ir dauzo i siena.
Europa -tai galviju banda suvaryta i viena garda su juo ka nori ta daryk ,stai sorosiniai planai kurius vykdo europines ziurkes tokie kaip nauseda su seimu ir kol vagys tikisi pinigu is europos tol planas vyks
@Jj Toliau ant sofutes verk.
Rašote jog pas ukrainiečius pergalė po pergalės tik kažkaip fronas ne juda nei į vieną pusę. Ne taip viskas paprasta kaip rašote. Žūna tik paprasta liaudis, ukrainiečiams šaudyti į Maskvą neleidžią Nato tai taip rusai gali kariauti iki begalybės. Kai pradėtų dundėti Maskva tada susimastytų ruseliai kad reikia stabdyti karą.
Putino subine ruksta
Budapešto memorandumą paskaitykit
Budapešto memorandumą paskaitykit
Pagal Budapešto memorandumą, Ukrainos sienų garantai užpuolimo atveju yra JAV ir JK. Taigi šios šalys kol kas neįvykdė savo pareigų. Tai, kad padeda viasas NATO, tai tik geranoriškumo gestas, o amerikiečiai su britais tai juridiškai turi teisę išvyti rusus. Labai kažko lėtai jie tą daro. Tai, kad mes nusiunčiame Bairachtarą ar Turkija, tai mes niekuo nesame įsipareigoję, o Zelenskis tų dviejų bičų galėtų ir griežčiau paprašyt, nes Ukraina nusiginklavo tik dėl to, kad šitie bičai garantavo.
@Budapešto memorandumą paskaitykit Paskaičiau, pamiršai paminėti, kad kaip garantas pasirašė ir ruskynas.
TeroRassa fiureris Putin nesitikėjo, kad kare su Ukraina bus sunaikinta ko ne visa sunkioji ginkuotė, pražudyta kariuomenės elitiniai daliniai, aviacija ir lakūnai. Putinas negalvojo, kad Vakarai gaus iš jo paties aplinkos informaciją apie branduolinio ginko stovį, kuris tiesiog JOKS ir ar juo grąsint, ar pasakyt kad "aš jus tuoj apšlapinsiu" tai vienas ir tas pat. Juokingiausia kad šitąi puikiai žino kiniečiai ir jei Kinijos Išteklių ministerijos išleistuose žemėlapiuose Sibiro nėra ir visi miestai ir ištisi rajonai atgavę autentiškus kinietiškus pavadinimu, apie kokią imperiją durni ruskeliai dar svaičioja? Rusishreich kaput? Kaput!
Nusibaigs ta Rusija...
Pati brutaliausia imperija pasaulyje- Moskovijos. Persivadinusi į Rusiją , norėjo tapti normalesne, bet nieko neišėjo.....Buka liaudis ,buki carai ir nežabotas žiaurumas ir Vakarų nuolaidžiavimas leido tai imperijai gyvuoti iki šių dienų. Bet istorijos nepergudrausi- žlunga šita pasaulio srutų duobė ir tai neišvengiama.... Tik laiko klausimas; aišku be kraujo neapsieis, bet žlugimas užprogramuotas. Po to ateis ir kinijos eilė.....
Triedalai....

Skaitomiausios naujienos
Į viršų