Rašyti komentarą...
Šitas seimas tiesiog prašosi, reikalauja būti paleistas.
@Arūnas JUŠKYS Paleisk, ko lauki.
Kai skiepai patampa prievole, o medicina lieka kažkur šone ir niekas nebeklauso logiškų, mokslų paremtų argumentų (kad ir: omicron atmaina, o skiepas pirminiam virusui, kad yra vaistai ir t.t. ir t.t.). Kai Dulkys su Šimonyte it pamišėliai kalba apie vakcinas. Peršasi tik viena išvada – tai yra eksperimentas ir ši injekcija yra ne nuo pandemijos, o tik prisidengus pandemija suleidžiamas preparatas žmogui, kurio tikslas arba nužudyti arba tam tikros technologijos, kurių dėka žmogus bus kontroliuojamas.
O blet ir dar mes givenam laisvoje susikroje lietuvoje cia vadinama laisve kurva simonka genocidas gitleris ir simonka vienam suole sedejo kai mokesi reikia kaip kazahstane buvo sukiltu visa lietuva isvartytu visa seima aukstin kojom pora desimt zutu seimunu o tada butu tvarka reikia lietuvoje putino su tankais o tada tvarka butu
,,AČIŪ SOCDEMAMS"
Socialdemokratai ir Skvernelio partija parodė tikrąjį savo veidą. Iš medikų, soc.darbuotojų palaikymo nebeturės. Ateis ir jų laikas, kai norėsis balsų. Vis dėl to iš socialdemokratų, kurie deklaruoja, kad rūpi darbo žmogus, nesitikėjome. Palaimino prievartą.
Daug iš mūsų išeis iš darbo, užsienyje nėra prievartos!!!! Lietuva išvaro, o mes ir ten neprapulsim. Atlyginimai geri. Gavom nemokamą išsilavinimą ir pirmyn, kur mūsų laukia. Supratom, kad čia žmonėmis nebelaiko.
@Medikė a jiems vienodai rodo, jie dziaugiasi, kad iseisit is darbo, to ir siekia jie, naikint ligonines, kad zmones eitu i privacia medicina, Zemaitaitis aiskiai pasake, kad tuo keliu ir eina PIS, su visa savo sutve.
@Medikė Manes tu ne pagazdinsi,nes aš nebujau.Keista,kad medikai bijo skiepų?Juk ir taip skiepijama ivairiom vakcinom,net dabar nuo gripo.
@Vitalija Tai nera vakcina, pasidomekite. Tai jusu genoma (DNR) keiciantis preparatas. Jeigu tik pasidometumete, suprastumete, kad net korona, nera pavojingas virusas, isgyvenimo rodiklis 99,99%, sis virusas egzsistavo ir pries "pandemija" yra lengvai isgydomas ir visiskai nepavojingas, tik deja buvo pasirinkta nuslepti nuo znoniu informacija, kad yra vaistai nuo sio viruso, kuriais naudojasi elitas, nereikia jokiu skiepu, kadangi jie tik isaukia sio viruso mutacijas ir ne tik, kad yra neveiksmingi, jie buvo sukurti kitais tikslais.
Valdžioje - debilai!!!
Isigimeliu valdzia. Patys medikai tegul ir sprendzia del savo sveikatos.
pažiūrėsim dabar ar medikai bus vieningi pakovos vieningai už save,ar nuolankiai tylės nuleidę galvas
Į viršų