Prie tvenkinio rasti paauglio drabužiai sukėlė tarnybas ant kojų: įtariama, kad galėjo nuskęsti

Po pranešimo apie galimai nuskendusį žmogų, Kauno apskrities policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

8

Vakar, apie 21.30 val., buvo gautas gyventojų pranešimas apie Kauno r., Paraželių k., prie tvenkinio paliktus drabužius.

Įtariant, kad vandens telkinyje galėjo nuskęsti žmogus, į įvykio vietą išvyko policijos pareigūnai, kuriems į pagalbą pasitelkti Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narai ir kinologas su šunimi. Apieškojus vandens telkinį ir aplinkines teritorijas, skenduolis rastas nebuvo.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prie tvenkinio palikti drabužiai sukėlė tarnybas ant kojų: įtariama, kad galėjo nuskęsti paauglys

Dėl šio įvykio pareigūnai pradėjo aplinkybių patikslinimą. Šį antradienį įvykio vietoje ir toliau atliekami paieškos veiksmai, dirba narų komanda, bendradarbiaujama su Rokų seniūnija.

Policija aiškinasi, kam gali priklausyti prie tvenkinio palikti nedidelio dydžio, kaip įtariama, paauglio drabužiai – juodos spalvos sportiniai bateliai, mėlyni marškinėliai trumpomis rankovėmis, pilkos spalvos šortai.

Asmenis, atpažįstančius šiuos drabužius, ar žinančius, kam jie priklauso, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 60 099 arba rašyti el. paštu [email protected]


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų