Policija vardija pokyčius patikros punktuose: naudos dronus ir mobiliąsias programėles

Kalėdinį savaitgalį policija planuoja pasitelkti naujausias technologijas tam, kad sukontroliuotų padėtį prie patikros punktų. Šventiniu laikotarpiu policijos pareigūnai į pagalbą pasitelks ir dronus, ir išmaniąsias programėles.

Generalinis komisaras Renatas Požėla teigė, kad šventiniu savaitgaliu, bandant suvaldyti galimas automobilių spūstis prie patikros punktų, planuojama naudoti dronus.

„Ką planuojame kiek kitaip daryti, tai užtikrinant galimų kamščių prevenciją, planuojame naudoti dronus, taip pat planuojame planuoti darbą taip, kad dalį laiko skirtume kontroliuotume ir išvykstančius iš savivaldybės centrų gyventojus, ne tik atvykstančius“, – kalbėjo R. Požėla.

Jo teigimu, patikros punktams, kuriuose dirba tiek policijos pareigūnai, tiek policijos partneriai, keliami aukšti reikalavimai, o į darbą pasitelktos gali būti išmaniosios technologijos, tarp jų – mobiliųjų telefonų programėlės.

„Naudojame ir planuojame naudoti technologinius įrankius, įvairias aplikacijas, kurios padeda taupyti ir efektyviau užfiksuoti įvairius pažeidimus“, – teigė generalinis komisaras.

Policija, jo teigimu, taip pas pastebėjo piktnaudžiaujančių išimti vykti į kitą savivaldybę darbo reikalais.

„Labiau preciziškai ir atidžiau vertinsime tokius pasakymus. Pasiliksime sau teisę įvairiais komunikaciniai būdais galbūt pasiskambinti su darbdaviais ir patikrinti, ar tokie asmenys vyksta neatidėliotinais darbo reikalais“, – pridūrė R. Požėla.

Po savaitgalio, kuomet policija stabdė į kitas savivaldybes vykti norinčius gyventojus, Vidaus reikalų ministerija siūlo keisti karantino apribojimus. Vienas ministerijos pasiūlymų – riboti asmenų skaičių automobiliuose.


Rašyti komentarą...
A
As
2020-12-21 15:46:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip gražiai pinigai tratinami!
Atsakyti
-4

N
Nuomonė
2020-12-21 16:23:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dronai šlamštas, va virš Lietuvos padangėse ne dronai skraido, o Ilono Masko palydovai, kurie ir seka ir registruoja visas tarnybas ir, kas čia dedasi.
Atsakyti
0

.
.as
2020-12-21 15:43:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
CHAACHA
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų