Rašyti komentarą...
Visų pirma nerišama,o fiksuojama. Antra tai yra daroma dėl pacientės saugumo
ar cia ne ta mamyte su dukrele kuria diena autobusu stoties rimi parduotuvej ,, fejerverkus ,, kele, reke, stumdesi, matesi jog abiems biski farikst, ilgokai jos en durniavo
Išvis reikėjo tik toke live daryt užuot sunkiu emociniu momentu padėjus savo vaikui nusiramint. Bravo, ploju stovėdamas tokiai mamai.
gali būti, kad mama negali priimti savo vaiko būsenos. Gal ir mamai reikia pabūt su mintimis, kad susiprast
Tai kam kviečia pagalba jei pačiai nerūpi tas vaikas
Ten ne vaikas, o jau mažiausiai bręstant ir elgiasi labai ramiai. Ką ten turėjo mama guosti?...mama turėjo kovoti viskuo kas po ranka.
@Algirdas Ką čia blevyzgoji
Tiesa sakant, aš kadaise gulėjau psichiatrinėje ligoninėje, tai nežinau kodėl, bet kartais būdavo toks jausmas, kaip kad legendiniame filme ,,Kuždesių sala".
Prisigalvoji istoriju visokių, gerai kad neuzpuoliau ko nors, itikejes kad aplinkui visi kokie nors naciai ir nori mane nužudyti :).
Ir žinokit sunku, kai nebeskiri realybes nuo iliuziju.
Kodel neminima,kad mergaite 8 menesius buvoo izoliutoa,ir ruosiama isvesti is salies?tik kai sukilo zmones,teismas nusprende,kad laikoma neteisetai!!!
@Emigrante apie ka cia ?
@Emigrante Klausimas, žinoma, įdomus.
@Emigrante Apie ka tu cia
TAI KLAUSOM ĮDĖMIAI...???
TAI KLAUSOM ĮDĖMIAI...???
@Emigrante Kur laikoma, kas laikė ir kas išlaisvino??? Čia kažkokios visiškai kriminalinės prekybos žmonėmis arba net galimai jų organais, istorijos tęsinys ...tik kažkodėl žiniasklaida šito tai neviešina. Na na...tai žiniasklaida, pasakokit pasakokut, kas per istorija su šia mergina...visiems labai įdomu bus sužinoti
Nu baikit norėjo vaikui padėt o jūs čia pykstat kad riša nu kitaip neišėjo gi tikrai negalima leisti nusižudyti aš perskaičiau visus komentarus ir labai nuliudau nes jūs sakot kad ją reikėjo nužudyti. Nu ne nu negalima leisti vaikams nusižudyti nesvarbu norėjo to mama ar ne. Iš tikro tai nelabai yra kitu būdu su ja susitvarkyti tik pririšti nes nusižudyti negalima. Vaistus suleis vėliau kai ji nusiramins. Man buvo labai liūdna nes jūs ja karve isvadinot nu visokių žmonių būna.
Aš noriu ją pamatyti aš gulėjau psichuškėj ir gal ja pazystu
@Kurmis Maža ko tu nori...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų