Pačiame Kėdainių mieste į atsivėrusią smegduobę nuslydo sunkvežimis

Pirmadienį Kėdainių mieste būta neįprasto nutikimo. Įvykus, atrodo, paprastai vandentiekio avarijai gatvėje vanduo išplovė smegduobę. Lyg to būtų maža, į ją nuslydo vandentiekio avariją turėjusių likviduoti „Kėdainių vandenų“ darbuotojų sunkvežimis.

Laimei, nei darbuotojai, nei sunkvežimis stipriai nenukentėjo, o gyventojai, kurį laiką pabuvę be vandens, jį vėl turi. 

Trūko vamzdis

Kėdainių miesto Liepų alėjoje trūko požeminis vandentiekio vamzdis. Į gatvę pasipylė vanduo. Įvykio vietoje dirbę avarinės tarnybos darbuotojai ruošėsi likviduoti avariją, tačiau ir jie pateko į bėdą – jų sunkvežimis nuslydo į gatvėje atsivėrusią smegduobę.

Taigi, darbuotojams teko rūpintis, kaip iš smegduobės iškelti nedidelį sunkvežimiuką. Tai buvo atlikta greitai ir profesionaliai – su ekskavatoriaus pagalba sunkvežimis buvo iškeltas ir duobės.

Įprasta avarija

„Kėdainių vandenų“ direktoriaus pavaduotojas Robertas Lukoševičius, sužinojęs apie nelaimę, pats skubiai nuvyko į įvykio vietą aiškintis susidariusios situacijos.

Jo teigimu, tai nebuvo kažkoks ypatingas atvejis – specialistams tai tiesiog įprasta vandentiekio avarija.

„Ten buvo tokia bėda, kad nulūžo vamzdis. Mes skubiai reagavome ir dar tą pačią dieną vandentiekio tiekimą atnaujinome. Vanduo nebuvo tiekiamas vos kelias valandas. Avarija įvyko dėl to, kad statybininkai užkliudė mūsų vamzdį ir jis nulūžo“, – paaiškino R. Lukoševičius.

Bėda po vieną nevaikšto

Yra tokia patarlė, kad bėda po vieną nevaikšto. Taigi, avarijos pasekmes turėjusių likviduoti darbininkų sunkvežimiukas nuslydo į vandens išplautą duobę.

„Įvykus avarijai vanduo pradėjo bėgti pro šalį ir išsiplovė duobė. Taip atitiko, kad mūsų mašina įslydo į tą duobę. Bet nei darbininkams, nei mašinai nieko neatsitiko. Mes ją iškėlėme ir nenustatėme, kad jai kas būtų atsitikę. Ji gali važiuoti. Gal tas vaizdas buvo baisokas, bet iš tiesų nieko neatsitiko“, – nuramino direktoriaus pavaduotojas.

REKLAMA

Vanduo tiekiamas

Iškart po incidento kėdainiečiai ėmė spėlioti, kada gi bus sutaisytas vandentiekis, ar jiems teks kurį laiką gyventi be vandens. Specialistai nuramino ir užtikrino, kad gyventojams vanduo yra ir bus tiekiamas normaliai.

„Kurį laiką daugiabutis ir darželis neturėjo vandens, bet tiekimą atnaujinome. Dar antradienį vykdėme remontą ir viską sutvarkėme. Žmonėms nėra ko bijoti, vanduo buvo ir bus tiekiamas“, – paaiškino R. Lukoševičius.

Šaltinis: Rinkos aikštė/Dmitrijus Kuprijanovas


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų