Rašyti komentarą...
Padugnė Seime. Pydaras vaikus nesantuokinius palieka,parazitas.Tokius kastruoti..
Bled daugiau nieko nebematysi ta kurva i berodo visur užpisot asilai jau.
@Aras Padugnė Seime. Pydaras vaikus nesantuokinius palieka,parazitas.Tokius kastruoti..
Atsirado dar vienas kekšės, užtarejas Žemaitaitis. Ta karvė ne durna,visiems buvo bergždžia, o čia pasitaikė su pinigais ir liga baigės.
@Šilutė Jei ji -kekse,kas grazulis. Sventa karve? Kiek maciau Grazulio "pasirodymus", tai bendrapartieciai tiksliai ji apibudino. Jis tik rekauti sugeba. Kaip dauguma lietuviu: agresyvus, su nuliniu intelektu, bet vaizduoja itin protingus.
Taigi neišprievartavo, pati gulėsi. Juk tik vaiko norėjo..
@Onutė Padugnė Seime. Pydaras vaikus nesantuokinius palieka,parazitas.Tokius kastruoti..
Senus žmones pulti - nelabai gražu, seniūne, reikia padėti įsirengti jiems tualetus. Ar pagalvojate, iš kokių pinigų jiems tai padaryti? Gėda už tokią valdžią.
Ko rėki-pati lakstei pasturtingesni.Žinojai ką darai, o vaikelio perduoti tėvo genai yra geri.Ko neviliojai jauno ir neturtingo?Nori afišuotis,mergužėle,nesi jau ir graži ,odabar džiaukis-vaikutis sveikas,pinigų nestigs,jei nepanorėsi tūkstantinių alimentų.Gyvenk gudrute ir mylėk tokį šaunų kūdikėlį.Negražu per žiniasklaidą bėdavotis-pati norėjai tapti MOtina,linkiu ja it būti.
@Mantas Padugnė Seime. Pydaras vaikus nesantuokinius palieka,parazitas.Tokius kastruoti..
Mergelė parodė savo kvailumą, kad ir kiti vyrai žinotų ir, ją pamatę, bėgtų kuo toliau... O ko ji tikisi vaidindama auką? Kad ją pagailės? Tikrai, kokia vargšelė... kvailė. Užuot galvojusi apie vaiko saugumą, ji skylėtu megztuku atlieka aukos vaidmenį per TV kanalus. Abu labu tokie: viena meluoja apie savo dešimtmetį nevaisingumą, kitas - apie gyvenimą kartu. O labiausiai nukentėjo vaikas...
@Nu jo Padugnė Seime. Pydaras vaikus nesantuokinius palieka,parazitas.Tokius kastruoti..
Pati norėjo išlaikymo, tai ir gulėsi. Alimentų mokėti neatsisako, tai negi tas viešumas padarytas iš keršto, kad nepaėmė į žmonas? Kam toksai senis reikalingas būtų? Dėl turto? Pati panelė panaši į verslininkę ir dar auką viešai vaidina. Jeigu duoda vaikams išlaikymus, tai ir dešimčiai tegul padaro. Jei moterys nori- vyrui pareiga... Iš viso nesuprantu, kam tas viešumas ir toks galvų kapojimas. Kuo tai padės gimusiam vaikui? Ogi niekuo, tik gėdos daugiau ateityje. Ne Gražuliui, ne tai prostitutei, o vaikui bus gėda.
Kam tas viesumas prisidirbai panele pati ir nereik ieskot kaltu.
@Nesvarbu Padugnė Seime. Pydaras vaikus nesantuokinius palieka,parazitas.Tokius kastruoti..
Butu isgirsti jo buvusios zmonos nuomone. Ne tik apie sia istorija, bet apskritai. Matyt, buvo "labai geras vyras" , jei neapsikentusi paliko ji.
Į viršų