Rašyti komentarą...
Delfi , tai tik primityvus propagavimas , kaip kamuolio varymas į vienus vartus ir nieko rimto, nejaugi neturit kuo užsiimti svarbesniaisdarbais. Žemas lygis tos liaubsinamos kapelos.
Puiku!Sveikiname šauniaja kandidate!Sėkmės ir tik sėkmės
Nieko nebus . Konservatoriai daugiausiai pridarė žalos Lietuvai.Praskolino šalį ,nuskriaudė pensininkus, pirmieji panaudojo šaunamąjį ginklą prieš protestuotojus. Dabar daugiausiai eina balsuoti pensininkai .Taigi...
ji, labai nemaloni asaba.
@Man Iš to,kiek melo ir smeizto agregatų pajungta,galima spresti,kaip kairieji bijo konservatorių kandidatės į prezidentus laimėjimo.
Po šio sprendimo specifinei publikai tampa aiškiau ką labiau koneveikti? - I.Šimonytę ar G.Nausėdą. Pati mažiausia paslaptis Lietuvoje yra ta, kad visos kairuoliškos ir net centro jėgos labiausiai bijo konservatorių ar jų pasiūlytų kandidatų. Beje, visuose rinkimuose. Labai gali būti , kad ekonominė suirutė ir su tuo susijęs nemokšiškas valdymas - atviras kelias asmeniniam ar grupiniam neteisėtam pasipelnymui. Jei prie to pridėti ir Kremliaus revanšinius siekius tai tampa viskas dar aiškiau. Nesunku pastebėti, kad viešoje erdvėje pas kairiąsias, net ir centro politinių jėgų grupuotes atsiranda nerimas, kad V.Ušacko rėmėjų balsai į I.Šimonytės taupyklę nesubyrėtų. Kad ir ką anksčiau pamąstydavo Vygintas apie Kremliaus malonių galimybes, jis jau taip nebesiblaško ir to neįmanoma nepastebėti. Beje, kol kas paskelbtoje lentelėje vidinės apklausos rezultatai to dar neatsispindi. Mėnesį teks palaukti. Grupelė A.Juozaičio garbintojų manau, puikiai supranta, kad "istorinė klaida" tinka tik priešrinkiminei eterio reklamai. Vaidinant dešinę poziciją galima nugnybti šiek tiek balsų nuo dešinės... Ir tik tiek... Tačiau, jei kai kas mano, kad Lietuvos kairiosios grupuotės atėjo į valdžią amžiams, tai tiems gali tekti nusivilti. I.Šimonytė dabartinėje situacijoje, manau, turi geras galimybes siekti LR Prezidento posto, nes jai sunku ką nors šlykštaus priklijuoti. Nelimpa ir viskas. To laboiau, kad net ir išvykus beveik milijonui emigrantų "Naisių pasaka" tampa vis mažiau įtikinanti. Manau, kad jos vaikams ir anūkams nebeseksime. Paliksime istorikų analizei, kuri gali būti net labai taikli. To labiau, kad jos kūrėjas net nežino, kas tas jo "gerasis dėdė" ar avis kuri "aukso pinigėlius" beria. Kai politinės kairės ir jai artimo centro grupuotėse prasidėjo vidinės peštynės mikliai tuo naudojasi trečioji jėga, kuri taip pratęsia savo valdymą. Manau, kad visų valstiečių į teatrą nenuveši ir visiems tautinių rūbų nepadovanosi. "Lietuviški socialistai" ir labiau Kremliaus ideologijai artimos politinės grupuotės panikoje. Priimtino kandidato vis nesuranda, o keistų vyriausybės siūlymų svarstyklių lėkštelė sminga į dugną. Manau, kad netgi visokių akcizų didinimas jos nebepakels. Susidaro netgi įspūdis, kad įvairios kairiosios politinės grupuotės valdžioje jau "užsisėdėjo". Gali būti taip, kad LR Prezidento rinkimai taps griūvančia kairiųjų jėgų domino kaladėle, kuri išjudins visą visokių rinkimų tolimesnę eigą. Matysim...
Ją išrinkus niekas nesikeis. Blondinė (ne blogąja prasme) , be šeimos, buvusi fin. ministrė, parlamentarė ir tiesiog kopija Grybauskaitės. Tokie sutapimai nebūna atsitiktiniai.
Tai tegu koncervai ir remia ja, normalus pilieciai balsuos taip, kad rinkimai neivyktu - normaliu kandidatu tai nera.
Tata keičia G. į Š.
Į viršų