Nustatyti pavojingi jaunuoliai – kauniečiai gali lengviau atsikvėpti

Dviems klasiokams kauniečiams (gimusiems 2002 m.) pareikšti įtarimai dėl ne vieno įvykdyto plėšimo Kauno mieste.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje buvo pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai dėl plėšimų, kurie šiuo metu sujungti į vieną.

Š. m. balandžio 24 d. apie 9.50 val. Kaune, Prancūzų g., grasindamas peiliu pardavėjai, vyras iš kasos aparato pagrobė 210 eurų. Po savaitės, balandžio 30 d. apie 15.47 val. buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Prancūzų g., toje pačioje parduotuvėje, grasinant peiliu pardavėjai, iš kasos aparato buvo pagrobta 400 eurų. Dar kitą savaitę, gegužės 6 d., apie 19.00 val. Kaune, Kalniečių g., ir vėl grasinant peiliu pardavėjai, iš parduotuvės kasos aparato buvo pagrobti 194 eurai. Gegužės 12 d. apie 16.00 val. Kaune, Kalniečių g., toje pačioje parduotuvėje, grasinant peiliu buvo pagrobta 170 eurų.

Gegužės 24 d. apie 16.50 val. Kaune, Partizanų g., grasinant daiktu, panašiu į šaunamąjį ginklą, iš kasos aparato buvo pagrobti 488,40 eurų. Abiems jaunuoliams paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų