Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Apie valinskus kaip nauja tvarto dinastija...
" Čia reikalingas dar vienas posakis – nėra to blogo, kas neišeitų į gerą! Valinskas dažnai jį perfrazuodavo, sakydamas kad nėra to blogo, kas neužliptų ant scenos...Nes su jais buvo daug paprasčiau... Valinskui pakako „adjutantų“ ir labiausiai rūpimas klausimas (iš dalies natūralus,:], dėl "vertybinių"poreikių) – ministrų lojalumas. Gi pirminės "valinskininkų" idėjos užtaisas – į nomenklatūrinę politinę sistemą įnešti žmoniškumo – išgaravo kaip kamparas. O iš tikro tai, ko gero, tebuvo opiumas liaudžiai...
Todėl nuskambėjus iš tuometinio Seimo pirmininko lūpų vienoje pirmųjų spaudos konferencijų garsiajam pasakymui „aš esu vienas iš trijų“ , asmeniškai jį išgirdau kiek kitaip – „drakonas mirė, tegyvuoja drakonas“. Ir supratau, kad pabaiga daug arčiau, nei man tada galėjo atrodyti....
Norintiems sėsti prie didžiosios politinės šachmatų lentos:
- nematydami kelių, (daug) ėjimų priekin, neišmokę analizuoti ir daryti išvadų (ypač iš svetimų klaida ) , - tikėtina, kad Jūs jau pralaimėjote. Nors dar net nepadarėte pirmo ėjimo.
Labai puiki vaikiska skaiviuokle
Labai puiki vaikiska skaiviuokle
Pats puikiai menu kaip vaikysteje ja naudodavome zaizdami slepyniu, gaudyniu ir kt smagius vaikiskus zaidimus nematau jog butu kazkas pasikeite tik vaikai ta skaiciuokle naudoja kitokiuose zaidimuose nuo kuriu net i koma panyra.
Bet puikiu posakiu ir anekdotu apie zydelius ira gausybe ir niekur jie nedings tai liaudies kuryba kurios negalima pamirst butina kaiptik prisimint ir perduot ateinanciom kartom. Manau Zemaitaitis cia padare puikia reklama tam ŠAUNUOLIS SUPER! DEKUI JAM.
“Viskas priklauso nuo mūsų pačių. Ar pamenate? Jei anksčiau mums tėvai sakydavo “tegul geria vaikas prie mūsų, o ne kur nors patvory”. Dabar daugelis tėvų įjungė poziciją “truputis nepakenks, tegul rūko prie mūsų, o ne kokioj blogoj kompanijoj.
Mes prarandame vertybinę poziciją. Taip galima pasakyti apie daug ką - ir tą nelemtą “gyvenimo įgūdžių programą” ir tai, kas valdo mūsų šalį. Tėvai gali nuspręsti ar jų vaikams reikia tos programos - kam reikia, lai turi. O jei mums nereikia - mums spręsti.
Vertybėse pasiklysta ir pačios mokyklos - vietoje to, kad vaikų užimtumas būtų kuo didesnis, sporto salės išnuomojamos suaugusiems.
Galų gale reikia išrinkti sau valdžią ne pagal emocijas, o logišką protą. Ir būtinai rinkti, net jei tenka pasirinkti iš dviejų blogybių. Tegul niekas kitas negauna šanso pavogti mūsų visų valią. Žmogus visada gali kažką padaryti, bet tikrai ne visada daro”, - kalbėjo Seimo narys R. Žemaitaitis.
Na, na...- LR ir jos piliecius toliau puola tvarto gyviai..
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų