Neblaivaus vairavusio Telšių gimnazijos direktoriaus kėdė vėl kliba

Telšių savivaldybės taryba kitą savaitę spręs dėl neblaivaus vairavusio Telšių Žemaitės gimnazijos direktoriaus Žydrūno Želnio atleidimo.

„Yra parengtas sprendimo projektas, jis pateiktas svarstyti komitetams, bus taryboje sprendžiama dėl gimnazijos direktoriaus Žydrūno Želnio atleidimo iš pareigų“, – BNS sakė Telšių meras Petras Kuizinas.

Tarybos posėdis vyks sausio 25 dieną, klausimas dėl direktoriaus darbinės veiklos, pasak mero, buvo, svarstomas pirmu klausimu.

Kaip skelbė BNS, policija iš Ž. Želnio vieniems metams atėmė teisę vairuoti, nes jis gruodį buvo sulaikytas neblaivus prie vairo. Direktoriui taip pat skirta 375 eurų bauda.

Savo paaiškinime merui Ž. Želnys pripažino kaltę ir pažadėjo daugiau taip nesielgti, pridūrė, kad vairavo neblaivus ne darbo metu.

Po įvykio savivaldybėje sudaryta komisija nustatė, kad prie vairo neblaivus sėdęs gimnazijos vadovas pažeidė moralės ir etikos principus, jo veiksmai diskredituoja švietimo bendruomenę.

„Jeigu žmogus pasibaigus darbo laikui sėda į automobilį ir tuoj pat ima vartoti alkoholį bevažiuodamas automobilyje, tai rodo, kad jis jau alkoholikas – vos vos iškenčia darbo laiką ir puola tuoj malšinti savo organizmo poreikius, pagal jo paaiškinimą. Jis dirba su jaunimu, dirba su kolektyvu, kolektyvas auklėja jaunus žmones. Moraliniais ir etiniais principais nematau suderinamumo“, – tvirtino Telšių meras.

REKLAMA

Ž. Želnys buvo sulaikytas pernai gruodžio 11-osios pavakarę Luokės gatvėje, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnams patikrinti sustabdžius automobilį „VW Touareg“. Prie jo vairo sėdėjusiam 57 metų direktoriui nustatytas lengvas, 0,71 promilės, girtumas. Policijai jis įkliuvo ne darbo metu, tačiau praėjus vos 8 minutėms po darbo pabaigos. Pasiaiškinime komisijai direktorius nurodė, kad alkoholį vartojo sėdęs į automobilį.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų