Rašyti komentarą...
neieškokit kaltų , jų nėra, kalti jus patys, o valstiečiai, tauta labai gerai pažįsta savo valdančiuosius , taip pat ir oponentus. Kaip tik ateina į valdžią konservatoriai, taip trūksta pinigų. Valstiečiai dirbo 4 metus, sugebėjo grąžinti pensijas, dalį konservų paskolų, be to dar ir didino algas , pensijas . Tai prie ko dar kaltinimai Karbauskiui dėl kažkokių kalbų. Na, plepalus mėgsta tie, kurie nemoka dirbti, o valstietis yra visada darbštus ir sąžiningas . Taigi, gana tuščių plepalų.
@konservai, Tu man parodyk kokias skolas tavo broileris atidavė? Kokias algas jis pakėlė? Runkeliai neraliuoti, po šiai dienai šikantys lauko tualetose, šluostantys subines su laikraščiais Lietuvai gyvenimą bando reguliuoti!
kam reikia prie doro žmogaus pridėti foto nedorėlio naisiuko
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetąinė suаugušiems, norintiems sūsirаsti partnęrį, norintiems pašimylеti
Čia ne kova , o sugebėjimas pameluoti runkeliams,katras jau nekartą buvo prigautas.
yra kitų už ką galim balsuoti nesustokim
Kuo toliau nuo šios senmergės
abidvi jegos vienodos tas pats
Valstiečiai plaukė į rinkimus ant laurų,net nepasivargino priminti žmonėms nuveiktų darbų žmonėms ir valstybei..."Lietuvos Geležinkelių" grąžinimas valstybei,Registrų Centro grąžinimas valstybei iš tų,kurie darė sau biznį,Kalėjimų departamaento išuabinimas,Viešųjų pirkimų sutvarkymas,LRT iššvogerinimas...30 metų visoms partijoms tai neužkliuvo,nes buvo jų įtakos ir šėryklų vietos...
@Šrekas Gal RU geležinkelius tik laikinai norėjo paskolinti broileriui, bet nespėjo, o tu jam laurus kabini... Šitiek dar niekam negirdėtų nuopelnų... Ir tyli kaip partizanas... Bet va - puolė girtis būsima 13-ta pensija...
@Šrekas Kuo toliau, tuo gražiau! Kažkada darbai buvo nusakomi konkrečiais skaičiais. O dabar pakanka mistikos: "išuabinimas" (!!!), "iššvogerinimas" (!!!), išbalinimas, išrunkelinimas, prikoloradinimas, prisodrinimas, nubambukinimas. Bravo!
vyksta su komentarais ? konservai - bailiai, kaip gi valdysit šalį ?
@kas Lanzbergis vagia kolukieciu komentarus ir talpina i kazkada pavogtas fermas. Pagal kvapa ten, kur jiems vieta.
Tai ar įvyko rinkimai ,jei juose nedalyvavo rinkėjų dauguma, gal tai VRK organizavimo kaltė pandemijos laikotarpiu? Ką čia dabar diktuoja rinkėjų mažuma daugumai,pilsto partijinį vandenėlį?
@Tai ar Reikėtų patikrinti kur, kaip ir kiek balsų buvo suklastota! Netikiu, kad Kaunas vėl už auksinius tualetus balsavo!
@Rinkėjas Kaunas balsavo už lietuvybę!
@Rinkėjas Kaunas balsavo uz koloradinius vabalus
@Rinkėjas Ačiū! Kaunas už kolorado vabalus balsavo prieš 4 metus. Daugiau nenori.
Į viršų