Rašyti komentarą...
Mes patys renkame tas gaujas valdžias ir patys šešėlio dalyviai,kokios pretenzijos ir kam?
Kodėl niekas niekada netikrina RUBIKONO buvusių ir dabar kitaip vadinamų įmonių. Šie sukčiai įmones keičia dažniau nei mes kojines, bet niekas jų niekada netikrina,nes tur būt nelabai sugeba, arba nenori iš jų imti mokesčių, nes ... O kur neliečiama karvė GARIŪNAI. kiek ten visa Lietuva iš jų pelnosi. Kodėl jų niekas niekada netikrina , nes tur būt konservatorių lesyklėlė . Grožio salonai . mokesčiai kas dien paslaugų auga . o VMI jų niekada nėra patikrinusi, kokia čia vedama apskaita ??? ir dar daug tokių landų palikta specialiai ,kad galėtų vengti mokėti mokesčius
O pati valdžia ir privedė prie šešėlinio verslo.
Verslininkams jau kelnes per galvas nutraukinėja. Nenormalu, nesveika.
Didžiausias rūpestis tik sau atlyginimus pasididinti, saldainių užsippirkti už keliasdešimt tūkstančių, gėlių vienas kitam pasidovonoti ....
Švaistūnai, tinginiai ir vertelgos mūsų valdžia. Išradinėja išrastą dviratį.
Liūdna statistika....
Net smirda klausyt tu seimunu politikieriu. Idomu ar kas nors bolotiruotus i seima jei nebutu imanoma is to naudos turet ir sau ir savo sutvej??? Manau kad nieks neitu. O dabar tai istatyma prasuka, tai verslininkeliams pataikauja, nes tarp ju yra dauguma seimo giminiu, pazystamu, vaiku, kaimynu ir svogeriu.
Ai,nepiskit proto,
Ačiū!!! Su visom praejusiomAčiū!!! Ko daugiau bus išleistų draudimu to daugiau bus darbo?! Kur galima ar negalima rūkyti?! Balkone?! Kokiu vaistų vartoti?! Kada galima it kur įsigyti alkoholio?! Daug draudimų?! Kiek savižudybių - jaunų talentingu žmonių mes kasmet netenkame?!......kokia kritimus einame?! Surinkti?! Kas streikuoja tas gauna!!! Gaila pensininkų kurie nuo bado suserga - miršta!!! Je nenusipelnė tokios bausmės
Gyvename, sotūs gyvenimas!!! Geras iškovotas atlyginimas - laipioja pet langą?! Už viską buvo sumokėta
S. Skvernelis, gal vienintelis nebijojp pasakyti?! Gaila tų, kurių niekas negirdi?! Surinkti?!.........dėkui žurnalistams, kurie dirba ir dieną ir naktį!!! ". Su šventėm!!!


Jo Lietuva svogeriu krastas. Joks politikas nepriims istatymo, neieskos milijardu euru pasleptu, nes tai pakenks jo giminei. O seime nera nei vieno normalaus seimuno kuris neturi giminiu verslininkeliu.
Kiek valdžia besurinktu vistiek nei pensijos kyla nei algos.jau taip visi darbdaviai mažai moka ir tuos nori atimti. Tik klausimas ar seimūnams nuskaito nuo algos 30 proc.?
Galvojau musu vyriausybe kad pasislepe sesely vagia musu pinigelius. Kas ce ieskos miliardo kai galima istaskyt savo reikmem kiek tik nori.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų