Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O Skaistė ir kiti ministrai. Taip jie grąžino tas sumas, bet tai tik lengvinanti aplinkybė.
Kaskam pasimaise ir prikibo…labai geras meras ir viskas yra priziureta ir sutvarkyta
O Premjere,kas dabar juo bus...Oi,gal rinksiu tą,jei neišdums į EP,tą su susiaurėjusia nosim ,kuri lakstė paskui Prezidentą,nes vyrelis nespėjo
Teisinga , kad valdininkus vagis ir kyšininkus reikia negailestingai bausti . Teismai neturi būt politizuojami, neturi vyrauti selektyvus teisingumas.
Baisiai nerami diena visiems kitiems merams ir politikams, kuriuos Skaidrinam pagavo su čekučiais, o teisėsauga remia prie sienos. Nes vien iš to, ką mes esame iškapstę – bent keturi penki socdemų merai yra prisidirbę dar smarkiau nei Sinkevičius.
@liuks prašom visą "schemą" į areną. liepi "saviems" vieną kadenciją "pabūti teisingiems", o paskui už tą laikotarpį "prakapstai" neteisingus? man jei jau atvirai, vienoda, kuo ir kaip "padengė" tas lėšas socdemai ir konservatoriai. va kas man įdomiau, tai gražus sąrašiukas, kiek taryba buvo "pasitvirtinusi" sumą merui ar tarybos nariui, ir kiek tos sumos "paimta". nes jei "srėbė" visi vienodai ir patvirtintą maksimumą, tai kaltinti galima tik tuo, kad ne visi "vienodai gabūs" pagal įstatymus "surinkti ar nupiešti" reikalingus dokumentus.
dokumentų klastojimas-baisus nusikaltima
dokumentų klastojimas-baisus nusikaltima
@sužavėtas Neklastojame dokumentų-patarimas ir perspėjimas-nesikišk į teismų darbą
@dokumentų klastojimas-baisus nusikaltima LT teisingumo vykdytojams ir žiūrkėms, tokiems kaip tu, kurie tuo "kreivu teisingumu" naudojasi. turiu iki VERT (ikiteisminis) ir vilniaus apylinkės teismo sprendimus, kad elektros tiekėjo reikalautas sutarties nutraukimo mokestis yra "teisėtas pagal LT teisės aktus". už "šitą teisingumą" sumoje sumokėjau netoli 500 EUR. dabar VERT staiga "pakeitė ekspertinę nuomonę" ir tas pats apylinkės teismas pagal tokias pačias sutartis ir tuos pačius įstatymus "kepa sprendimus", kad nutraukimo mokestis neteisėtas. taip kad, teisybės gynėjau, neaiškink man apie "teismo vykdomą teisingumą".
geriausia be cekiuku:)
@Stepukonis Nesikišk į teismų darbą
Kaip su bartosevicium reikalai?
@O gerai,teismai vyksta
meras aprūpin a šeimą net televizoriais
meras aprūpin a šeimą net televizoriais
Ot meras?tai jei meras klastojo dokumentus,o tai jau nusikaltimas,tai ir tarybų nariai darę ką norėjo,tai bauskit pirma tokius merus,o tarybų nariai-išeina,kad leido ir vogė
šis geras "kgb pricipas" veikia kaip laikrodukas. sudarai sąlygas ir skatini asmens "veiklą už įstatymo ribos", o paskui tuo pagrindu jį gali šantažuoti, na o kai labai trukdo, tai "teismo pagalba" pašalini iš kelio. putinas, pats, ir visi jam lojalūs, iš korupcijos ir vagysčių susitatę dvarus ir rusijoj, ir europoj, dabar tvarkingai su prokuratūra ir teismais sodina generolus "už korupciją", aišku, ne visus, tik tuos, kuriuos reikia.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų