Rašyti komentarą...
Antraštėj turėtų būt vardas -Andrius ,nes galimas painiojimas su šnekoriumi Valentinu. Jo "šianden dienai" kaip sviestas sviestuotas gerai plinta.
siekta, kad "si istorija" iseitu i viesuma. Kaip konservatoriu, Seimo, net Simonytes - Cmilytes skandalas. Bet nepaejo, todel dabar visokie suinteresuoti ir urzgia. Antrastemis dar bandoma pritraukti demesi, bet traukinys jau nuvaziavo, mylimi ped*flu medziotojai!
Šitas politikierius sako, kad hašišo stumdymas vaikams šokių vakarėliuose yra geresnė bėda, nei pedofilija. Kaip ir sugalvojo sulyginti, kai bausmė už abu nusikaltimus vienoda.
Tipo pagal Mazuronį, nieko tokio, jei ir jo vaikai pradės naudoti hašišą, tegul smaginasi vaikučiai. Kažkoks košmaras, kur ritasi visuomenė.
jau kam kam ,bet ne tau mauzuroni komentuoti seimo problemas geriau pasirupink savo partijos padorumu kurio nera
Kai pačios Darbo partijos pirmu numeriu į Druskininkų merus taikosi narkodyleris pagautas su 0.5kg hašo, tai vadovas visiškai nesijaudina savo partijos reputacija. Ką tai reiškia, normalu?
Kas svarbiau - ar kad nubausti pedofilus ir kad jų mažėtų, ar partijos eskaluotų šalutinius klausimus??
@Kuklus Klanas glušinti nepilnamečius šokių vakarėliuose hašišu yra geriau? Nenuostabu, kad narko dileriai yra darbo partijoje, o jos rėmėjai palaiko jaunų žmonių žudymą
Daugelį domina, kas Bartoševičiaus advokatas, gal Černiauskas? Aš jums neatsakysiu, nes nežinau. Ką žinau, kad jo honoraras bent iš dalies bus iš jūsų pinigų.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų