Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Del anćiuku
Teko kelis kartus skambinti. Kartą nutraukė pokalbį ir atsijungė. Kitą kartą, kai mažoji pradėjo akyse pūstis, nes vaistai sukėlė anafilaksinį šoką, klausinėjo nesąmonių. Gerai, kad greitoji atvyko laiku...
Nu jeigu nesneketu paskambines, tai jokiu ten 'kodu', 'pakosejimu' neprasytu tikriausiai. Tiesiog padetu rageli :D
Del tu anciuku, tai reikejo masinos numeri to sakyti, greiciausiai neblaivus buvo, pirma, nes tokios mintys kyla, antra, kad 'nepataike' i nei viena kaip sako
paviešinkite kas nutiko kai prie parduotuvės numirė jauna dvidešimties metų mergina.

Kas ten buvo su tikslaus adreso reikalavimu ir kodėl greitoji važiavo ilgai, nors ligoninė vos už kelių šimtų metrų?
@geriau greitosios medicinos pagalbos brigada važiuoja ne iš ligoninės, o galbūt iš kito paciento, kuriam teikė pagalbą kitame rajono gale. Niekas nesėdi vietoje ir nelaukia skambučių - iškvietimų yra tiek, kad tarnybos vos spėja suktis. Tik vienur yra gyvybės klausimas, o kitur dėl niekų tenka vykti, kai koks girtas liurbis miega ant pievutės šalia kelio.
@zuza ; jei greitukei reikia važiuoti iš toli ar net iš kito iškvietimo, tai ne sveikatos sistema, tačiau kova su vėjo malūnais.
[UK] greitukės stovi tam tikruose taškuose ir budi, kad atvykimo laikas nebūtų ilgesnis negu ... . LIETUWOJE akivaizdžiai nieko panašaus ir dar tie vagys sugalvojo panaudoti [PSD] lėšas kitoms reikmėms.
Ar ilgai tai pakęsite [LT] gyventojai?
Aprašė kuriozines situacijas. Bet kai žmogų ištinka infarktas, o BPC pradeda klausinėti ,,kas, kur, kaip, kada,, - jau nebejuokinga.
@Na taip Tai nejuokinga, greit sakai adresa, kada tai reiskia laika ir sakai infarktas, jei labai zinai ar manai. Kokios problemos? Tai ir klausineja, ar jiem vaziuoti 'kazkur'? Ir del infarkto greitai turi vaziuot, ne del raktu pamestu.
Straipsnis 06.29 d. Laukia daugiausiai per Jonines. Kur tokia žurnalistiką kisti?
@Bpc ; JŪS tai vadinate žurnalistiką? Ir skaitote straipsnius?
Aš daugumos straipsnių neskaitau, jei vieną kitą perskaitau, tai nepriimu rimtai. Tik vienas kitas komentaras vertas dėmesio.
sutrypė ančiukus..., o tai, kad prievartaujami ir žudomi vaikai px? Jau pamiršote [GARLIAVOS bylą] žudikę?

Kol nebus susodinti tvirkintojai ir tikrieji žudikai, tol nesitikėkite žmogiškumo.
COVID genocidas parodė viską ką reikia žinoti apie visas [LR įstaigas], įskaitant, centrą 112.

PLANDEMIJOS metu operatoriai uoliai išsiųsdavo mentus į melagingus iškvietimus dėl kaukių. Žmonės, kurie turėjo pilną [teisę] nenešioti kaukių buvo baudžiami. Tuo tarpu, kai žmogus kviesdavosi pagalbos, tai ne retai [operatoriai]-COVID genocido kolaborantai padėdavo ragelius.

Kol nebus nubausti COVID genocido organizatoriai, vykdytojai ir kolaborantai, tol nesitikėkite normalios visuomenės.

Tokia mano subjektyvi nuomonė.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų